Десет најубави фустани кои доминираа на црвениот тепих во 2017

Додека многу ѕвезди не изненадија со разни модни невкусови, постојат и такви дами кои преферираат вонвременска елеганција и гламур. Погледнете кои креации се најдоа на листата на најдобри во 2017.

Амал Клуни

Никол Кидман

Џенифер Лопез

Шарлот Казикаги

Блек Лајвли

Никол Шерзингер

Кендал Џенер

Памела Андерсон

Џенифер Лоренс

Адел