Деми Роуз со провокативни фотографии на Инстаграм

Британската старлета Деми Роуз не престанува да ги изненадува своите фанови. Таа објави серија на фотографии кои ги излудеа сите. Погледнете за што се работи.

View this post on Instagram

Angel energy 👼🏽

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

Major glow up pending… 🌞

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

Happy girl 🥰

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on