Деми Ловато бира костими за капење

Деми Ловато ги израдува фановите со фотографија во секси костим за капење. Додека другите избираат празнични тоалети пред дочекот на новата година, пејачката се разголи.

Пејачката избра костим за капење со длабоко деколте за фановите, едноделен модел што на сите им се допадна многу.

Интересен е дезенот што таа го избра – со зрели цреши.

Сликата доби речиси четири милиони лајкови во само неколку часа.

In ❤️ with this bathing suit… ???

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on