Дедо Мраз кај Ана Кокиќ пристигна порано

Дедо Мраз кај Ана Кокиќ пристигна порано

Ана Кокиќ со фановите на својот Инстаграм порфил сподели фотографија од која многумина беа изненадени.

Имено пејачката ја фотографираше новогодишната елка под која има кутија со новогодишен подарок.

-Кај нас Дедо Мраз пристигна малку порано, напиша пејачката под фотографијата на која позира новиот член во семејството- преслаткото кученце.