Дара Бубамара е непрепознатлива

Дара Бубамара е непрепознатлива

Белата боја не е за оние со вишок килограми, бидејќи не ги сокрива недостатоците, а српската пејачка Дара Бубамара бидејќи не е од високите, а беше и прилично крупна, не можеше баш да си дозволи бело.

Но, веќе извесно време Дара работи на својата линија, а според најновите објави на социјалните мрежи, таа изгледа преполовено.Повеќе ги нема бутните облини, нозете и изгледаат тенко, а исто така и струкот.Очигледно свесна за својот нов изглед, Дара се облече комплетно во бело за снимањето фотосесија за еден магазин, од каде пак замина на настап во една српска дискотека.На прав поглед можеби ќе помислите дека Дара користела фотошоп, но вистината е поинаква.

View this post on Instagram

💋 ❤️ @___ceger___ @makeupdespot @zoransekicki

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

View this post on Instagram

❤️💋…Vidimo se veceras Beograd/Tarapana🔥 @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on