Дали овој стајлинг на Ким Кардашијан е за на црвениот тепих?

Дали овој стајлинг на Ким Кардашијан е за на црвениот тепих?

Старлетата Ким Кардашијан повторно ја подели публиката. Освен што на модната недела во Њу Јорк ја покажа платинската коса, овој пат се одлучи за доста смел стајлинг.

Нејзините проѕирни хеланки ги засени сите.

И покрај тоа што таа вака се појави на модната недела, каде што се дозволени разни лудила, дали е ова соодветно облекување за на црвениот тепих? Ким сигурно мисли дека е. Затоа што е спремна на сè за внимание. Ова беше потврдено од страна на нејзиниот фризер кој објасни дека Ким е спремна за постојани промени.