Дали Меган Маркл е повторно бремена?!

Дали Меган Маркл е повторно бремена?!

Војвотката од Сасекс е повторно бремена?! Оваа информација кружи низ светските медиуми по информацијата која ја проследи магазинот Експрес.

На турнејата во Јужна Африка сите погледи ги украла поради зголемената тежина. Но дали е тоа или сепак е трудна останува да видиме.

Таа се појавла во труднички фустан кој само ги подгреал информациите.