Дали е ова најпровокативното издание на Ким Кардашијан?

Дали е ова најпровокативното издание на Ким Кардашијан?

Ким Кардашијан ја изненади јавноста со фустанот што го носеше на доделување на наградите за убавина во Холивуд, каде што се појави во најпровокативното издание досега.

Ѕвездата на серијата Во чекор со Кардашијан не остави многу за размислување, во долг црн фустан во кој едвај да ги скрие нејзините облини. Овој винтиџ фустан од 1998 година е дело на познатиот дизајнер Тиери Муглер.

Ким на доделувањето се појави со фризерот Крис Аплетон.

View this post on Instagram

Prom night @kimkardashian @hollywoodbeautyawards

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

View this post on Instagram

about last night

A post shared by Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap) on