Дафне Џој баш одбегава да носи долна облека

Дафне Џој баш одбегава да носи долна облека

Актерката и убавица, модел и жена која е позната по раѓањето на нејзиниот син од врската со 50Cent, Дафне Џој се појавува јавно во облека без градник.

#daphnejoy tho 👀 #moisturealert

A post shared by Igotthejuiceandthescoop (@igotthejuiceandthescoop) on

Во нејзините провокативни комбинации таа е многу вешта и има речиси еден милион луѓе кои ја следат на социјални мрежи.

По помалата улога во „Пиратите од Карибите”, таа сака да ги оствари своите актерски амбиции. И ова е очигледно нејзиниот начин на привлекување на внимание.

In the happiest of elements….🌊🌴 Set by @fashionnova

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

#daphnejoy

A post shared by @livehappy_everafter on

Then we locked eyes 🤓😍 Maybelline event #MaybellineXShayla Hair: @hairbyjonathanb MU: @briavalencia

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on