( ВИДЕО ) Пијан дечко додава гориво, но си го заборавил автомобилотЖивот
Што ли го натерало на ова ?

( ВИДЕО ) Пијан дечко додава гориво, но си го заборавил автомобилот

Некогаш непредвидливо работите ќе искочат од контрола. Кога чашката веќе ја има својата примарна улога и  не е крив човеков…

(Видео) Жената со најголеми гради во Европа, сега сака најголем задникЖивот
Бизарно

(Видео) Жената со најголеми гради во Европа, сега сака најголем задник

Мартина Биг позната е како жена со најголеми гради во Европа, а од неодамна ги посети Соединетите Американски Држави со…

Instagram vs. РеалностЖивот
Дефинитивно има огромна разлика

Instagram vs. Реалност

Колку пати сме пробале и ние да направиме совршена фотографија, но ретко успеваме во тоа ? Совршените фотографии од згодни…

Кристина Беквалац го објави првото селфи со синотЖивот

Кристина Беквалац го објави првото селфи со синот

Кристина Беквалац на крајот на Април стана мајка по втор пат, кога на свет го донесе синот Ноа, а денес…

Секогаш здрава и енергична, а денес во количкаЖивот

Секогаш здрава и енергична, а денес во количка

84 годишната Јоко Оно немавме прилика да ја видиме на улиците на Њујорк од почетокот на годината, а папараците прв…

9 животни проблеми на слободните девојкиЖивот

9 животни проблеми на слободните девојки

Да се биде сингл девојка во 21 век не е воопшто лесно. Талентираната илустраторка од Романија, Касандра Калин, на смешен…

Мајка дозволи својата едногодишна ќерка да биде касната од змијаЖивот

Мајка дозволи својата едногодишна ќерка да биде касната од змија

Мајката на едногодишното девојче од Флорида од неодамна предизвика бес кај јавноста откако дозволи нејзината ќерка да ја касне змија…

Каде оди салото кога слабееме?Живот

Каде оди салото кога слабееме?

Дали некогаш се прашувате што се случува со салото кога ќе ги изгубиме килограмите? Салото со слабеењето разбива на вода…

Неоткриени интриги за бракот на принцезата Дајана и принцот ЧарлсЖивот
Нови пикантерии

Неоткриени интриги за бракот на принцезата Дајана и принцот Чарлс

После толку години сеуште е актуелна интригата на овој кралски брак. Имено принцезата Дајана, не е единствената која што се…

Ова се ѕвездите кои сакаат да го покажуваат своето голо телоЖивот

Ова се ѕвездите кои сакаат да го покажуваат своето голо тело

Младиот актер Дарен Крис вчера ја шокираше јавноста кога постираше фотографија од себе на кое во прв план е неговото…