Запознајте ги модерните Кен куклиЗанимливости
Баш модерни

Запознајте ги модерните Кен кукли

Произведувачот на кукли Mattel ги претстави новите модерни партнери на Барби. Новиот Кен пристига во три различни облици на тело,…

Купете личен спинер на Ким Кардашијан за само 15 долариЗанимливости
Тренд

Купете личен спинер на Ким Кардашијан за само 15 долари

Спинерите станаа апсолутен хит оваа година, па така на сите страни можеме да видиме деца кои ги вртат во рацете,…

Бидејќи го преспал нивното излегување, девојката на овој начин му се одмаздила на своето момчеЗанимливости
Така му треба!

Бидејќи го преспал нивното излегување, девојката на овој начин му се одмаздила на своето момче

Се што сакала Натали Вивер е неделното попладне да го помине со своето момче Стивен Хал. Меѓутоа, Стивен во сабота…

Boys VS Girls ( ВИДЕО )Занимливости
Се согласуваме

Boys VS Girls ( ВИДЕО )

Oд секогаш се зборувало за разликите помеѓу машкиот начин на водење на животот, наспроти оној на девојките.. А дефинитивно мора…

Колку раскинувањата од долга и кратка врска се разликуваат?Занимливости
Интересно

Колку раскинувањата од долга и кратка врска се разликуваат?

Интересниве илустрации ќе ве натераат крупни солзи да ви протечат низ лицето, но од смеење. Секое раскинување е болно на…

Како Владо Георгиев го поминува одморот во Црна Гора ?Занимливости
Mмм,заводливо

Како Владо Георгиев го поминува одморот во Црна Гора ?

Дали мега популарниот црногорски пејач Владо Георгиев е спремен за летните денови ? Тој за време на престојот во својата…

( ВИДЕО ) Пијан дечко додава гориво, но си го заборавил автомобилотЖивот
Што ли го натерало на ова ?

( ВИДЕО ) Пијан дечко додава гориво, но си го заборавил автомобилот

Некогаш непредвидливо работите ќе искочат од контрола. Кога чашката веќе ја има својата примарна улога и  не е крив човеков…

Што е Бамби поза и зошто жените се луди за неа?Занимливости
Тренд

Што е Бамби поза и зошто жените се луди за неа?

Новиот тренд во позирање кој ги полуди многу девојки е наречен”Бамби поза” Оваа поза инспирирана е од Бамби, најпознатата срна…