сите се преубави

Кои се 100-те најубави жени од целиот свет меѓу кои е и младата србинка?

Критичарите од “The Independent Critics”, односно “TC Candler” кој на социјалните мрежи го следат половина милион луѓе, составиле листа на сто најубави…

Секогаш заводлива..

Алесандра Амбросио во новогодишно провокативно издание!

Иако е пензионрана, сепак е една од најубавите жени на светот па затоа и снимила провокативна снимка за потребите на…

Баш секси

Провокативната и неодолива Алексис Рен!

Магазинот “Love” за новогодишната кампања ја  ангажираше познатата манекенка Алексис Рен која во провокативниот едиторијал, манекенката е полугола, нејзиниот задник…

Која од која поубава

Ангелите на Victoria’s Secret позираа на розовиот тепих

Најгламурозните настани несомнено се оние во организација на брендот за долна облека, Victoria’s Secret, каде на едно место можеме да…