ФОТО: Аделина Тахири изгледа ТОП во бикиниУбавици

ФОТО: Аделина Тахири изгледа ТОП во бикини

Младата мајка Аделина Тахири сопруга на познатиот адвокат Серјожа Марков и позната пејачка ужива на плажите ова лето. Погледнете ги…

Елена Ристевска ги изненади своите фановиУбавици

Елена Ристевска ги изненади своите фанови

Пејачката Елена Ристеска која откако се појави на македонската сцена е со црна коса, сега се реши за промена, па…

Алесандра Амбросио со нови фотографии во бикини ги “запали“ фановитеУбавици
Ви се допаѓа ли?

Алесандра Амбросио со нови фотографии во бикини ги “запали“ фановите

Бразилската убавица ова лето одлучила да ужива на грчкиот остров Миконос, па веднаш ги “почестила“ своите фанови со сексапилни фотографии.…

Кендал повторно се соблече и позираше само со гумени ракавици на рацете!Убавици
лудница

Кендал повторно се соблече и позираше само со гумени ракавици на рацете!

Манекенката Кендал Џенер се појавила на уште една насловна страница, а овојпат станува збор за италијанскиот Вог. За таа прилика,…

Новиот Мис на светот е прекрасната хуманитарка Ванеса Понсе де ЛеонУбавици
преубава е

Новиот Мис на светот е прекрасната хуманитарка Ванеса Понсе де Леон

Ванеса Понсе де Леон од Мексико е прогласена за новата Мис на светот, во натпреварот кој се одржа во Кина.…

Запознајте ја прекрасната Италијанка Сузана КанзијанУбавици
Прекрасна

Запознајте ја прекрасната Италијанка Сузана Канзијан

Сузана Канзијан е 27 годишна фотомоделка од Италија, која воодушевува во секој поглед. Кариерата ја започнала во 2012 година во…

Запознајте ја божицата ЕрикаУбавици
Божица

Запознајте ја божицата Ерика

Ерика Јардим е на почеток на својата манекенска кариера и доаѓа од Мајами. Според нејзиното секси тело и бројот на…

Убавица која ќе ви го разубави денот!Убавици
Преубава

Убавица која ќе ви го разубави денот!

Стомачните и силните мускули не ја имаат сокриено женственоста на фитнес гуруто Еријана Бланко. Со тоа се согласуваат и милионите…

Лиса Моралес го зацврсти задникот до совршенствоУбавици
Совршенство

Лиса Моралес го зацврсти задникот до совршенство

Лиса Моралес секојдневно вежба за да нејзиниот задник изгледа онака како што изгледа сега. Освен задникот, оваа убавица ја красат…

Необичното убаво лице на Сигна БелфиореУбавици
Необична

Необичното убаво лице на Сигна Белфиоре

Девојката со необично име е родена во 1995 во Стокхолм, а денес е фотомодел и заштитно лице на агенцијата “Stockholmsgruppen”.…