Кејт Хадсон проговри околу гласините дека е заедно со Бред Пит!Шоу бизнис и трач
Да веруваме ли?

Кејт Хадсон проговри околу гласините дека е заедно со Бред Пит!

Во медиумите откако се случи разводот на еден од најубавите холивудски парови, Анџелина Џоли и Бред Пит,прво се појави приказната…

Млада и талентирана пејачка, со еден куп хируршки зафати на неа!Шоу бизнис и трач
Славата го прави своето!

Млада и талентирана пејачка, со еден куп хируршки зафати на неа!

Иако има само 24 години, популарната пејачка очигледно низ изминатите години се подложила на низа пластични операции, а сега таа…

Дрејк со колекција на Биркин ташни!Шоу бизнис и трач
Сака убави работи!

Дрејк со колекција на Биркин ташни!

Најпопуларната женска чанта на светот oвој пат ги заинтригира и мажите, па познатиот фудбалер Кристијано Роналдо сега има опасна конкуренција.…

Фановите се згрозени од овој бакнежШоу бизнис и трач

Фановите се згрозени од овој бакнеж

Луѓето се згрозени од фотографијата од прославата на славниот актер Кирк Даглас. @catherinezetajones & Kirk Douglas Great photos❤😙 #kirkdouglas#catherinezetajones#michaeldouglas#losangeles#beverlyhills#LAMissions#LegacyOfVisionGala#icon#legend#😙 A…

Роб Кардашијан го прослави 1 роденден на ќерката ДримШоу бизнис и трач
Екстра

Роб Кардашијан го прослави 1 роденден на ќерката Дрим

Роб Кардашијан организираше семејна прослава за роденденот на неговата ќерка Дрим. Во серија Снепчет постови, Ким и Клои го славеа…

Џеј Ло е секогаш и секаде природна! (ФОТО)Шоу бизнис и трач
Па сега нормално е и тоа..

Џеј Ло е секогаш и секаде природна! (ФОТО)

Секогаш кога ќе помислиме на Џенифер Лопез, помислуваме на беспрекорна дива, која отсекогаш знаела како да се однесува во јавноста.…

Потресна и жална изјава на Тони Цетински по немилиот настан!Шоу бизнис и трач
Греотка..

Потресна и жална изјава на Тони Цетински по немилиот настан!

Пејачот Тони Цетински неодамна прегази човек во сообраќајна несреќа.  Тој се уште не може да се опорави од целата ситуација…

Јелена Карлеуша открива: Ме малтретираа во основно училиштеШоу бизнис и трач
Шокантно

Јелена Карлеуша открива: Ме малтретираа во основно училиште

Девојчето кој нејзините соученици брутално ја претепаа, а видеото го објавија на интернет, ја остави Србија во шок. Апел за…

Џорџ Клуни ќе паузира од актерството!Шоу бизнис и трач
покрај тие милиони..

Џорџ Клуни ќе паузира од актерството!

Славниот холивудски актер Џорџ Клуни, во интервју за Sunday Times изјавил дека актерството не му е повеќе приоритет и дека…

Чарли Шин овој пат обвинет дека силувал 13-годишен актер!Шоу бизнис и трач
да не ти се верува..

Чарли Шин овој пат обвинет дека силувал 13-годишен актер!

Обвинувањата кон славните личности не престануваат, а сега поранешниот актер Доминик Брашиа, тврди дека Чарли Шин, кој тогаш имал 19…