Фотографии на ќерката на рускиот тенисер Јевгениј Кафељников се најдоа на порно странициШоу бизнис и трач
тажно

Фотографии на ќерката на рускиот тенисер Јевгениј Кафељников се најдоа на порно страници

Фотографиите на ќерката на легендарниот руски тенисер, Јевгениј Кафељников осамнаа на руските порно страници, а не е познато како истите…

Турците за крај на бракот ја обвинуваат Емина ЈаховиќШоу бизнис и трач
Уште што не

Турците за крај на бракот ја обвинуваат Емина Јаховиќ

Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал се најде во центар на вниманието кај медиумите после информацијата дека се разведуваат. Се уште…

Прво појавување на Меган Маркл со кралицата ЕлизабетаШоу бизнис и трач
Службено

Прво појавување на Меган Маркл со кралицата Елизабета

Вереницата на британскиот принц Хари, Меган Маркл, за првпат се појави во јавноста со кралицата Елизабет на прославата во лондонската…

Филип Живојиновиќ на вереницата и подари подарок вреден 35 000 евраШоу бизнис и трач
Екстра

Филип Живојиновиќ на вереницата и подари подарок вреден 35 000 евра

И додека активно планира луксузна свадба за која веќе сите зборуваат, Филип Живојиновиќ за својата вереница Александра Пријовиќ спреми уште…

10 Богати и успешни директорки во светотШоу бизнис и трач
УСПЕШНИ И ГОРДИ!

10 Богати и успешни директорки во светот

Жените на позициите директорки некогаш биле вистинска реткост во деловниот свет, во кој доминирале мажи … Сепак, времињата се менуваат,…

Ким Кадашијан со провокативна фотографија!Шоу бизнис и трач
СЕКАКО ПРИВЛЕКУВА ВНИМАНИЕ

Ким Кадашијан со провокативна фотографија!

Благодарение на огромниот број на нејзини следбеници на Инстаграм, што и да постира Ким Кардашијан, добива големо внимание. Новата фотографија…

Анџелина Џоли со ќерките Вивиен и Захара во Лос АнџелесШоу бизнис и трач
ФАМИЛИЈАРНА ДРУЖБА

Анџелина Џоли со ќерките Вивиен и Захара во Лос Анџелес

Анџелина Џоли со малите ќерки го искористија неделниот ден за шопинг. 42-годишната актерка и режисерка беше фотографирана во Лос Анџелес…

Џанлука Вачи на грбот си го истетовира својот ликШоу бизнис и трач
Што е следно?

Џанлука Вачи на грбот си го истетовира својот лик

Џанлука Вачи на грбот си го истетовира својот лик и на Инстаграм се пофали со новата тетоважа. Италијанскиот милионер инаку…

Почина Ибер де ЖиваншиШоу бизнис и трач
Голема загуба

Почина Ибер де Живанши

Францускиот дизајнер Ибер де Живаши, кој ги создаде легендарните модни комбинации за Одри Хепберн и Џеки Кенеди, почина на 91-годишна…

„Чарлевиот ангел“ одлучи да стане домаќинкаШоу бизнис и трач
Семејството пред се

„Чарлевиот ангел“ одлучи да стане домаќинка

Камерон Дијаз има едноставна причина за одлуката да се повлече од светот на филмот– сака да се посвети на домот…