Крупен кадар во позадината на Ким Кардашијан!Шоу бизнис и трач
ЗНАЕ КАКО

Крупен кадар во позадината на Ким Кардашијан!

Најновата фотографија на американската старлета Ким Кардашијан има повеќе од 3,6 милиони лајкови за само 24 часа. Ким навистина умее да…

Најзгодниот робијаш се разведе па ја освои наследничката на Топ шопШоу бизнис и трач
ЉУБОВНА ПРИКАЗНА

Најзгодниот робијаш се разведе па ја освои наследничката на Топ шоп

Кога 34 годишниот Џереми Микс е уапсен поради поседување нелегално оружје, и кога отслужил затворска казна, изненадно станал манекен, модел,…

Ана Ивановиќ и Бастиан во првата родителска прошеткаШоу бизнис и трач
Слика

Ана Ивановиќ и Бастиан во првата родителска прошетка

Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг Бастиан станаа родители на момче по име Лука пред десет дена, а иако сега нивниот…

Расел Кроу драстично се променил за време на изминатите годиниШоу бизнис и трач

Расел Кроу драстично се променил за време на изминатите години

Расел Кроу се појави во друштво на сопругата Даниел Спенсер на кошаркарскиот натпревар каде го поддржуваа нивниот син, но сите…

Ева Лонгорија се релаксира со сопругот во МајамиШоу бизнис и трач

Ева Лонгорија се релаксира со сопругот во Мајами

Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон уживаат во последните месеци пред да го добијат своето прво дете. Популарната двојка беше…

Леонардо ди Каприо во врска со 23 години помладата аргентинска убавицаШоу бизнис и трач
секогаш со убава половина

Леонардо ди Каприо во врска со 23 години помладата аргентинска убавица

Славниот Оскаровец дефинитивно знае како да ги освојува срцата на познатите манекенки. Секако, станува збор за 43-годишниот актер Леонардо ди…

Луксузниот апартман на Џенифер Лопез и Алекс Родригез вреден 15 милиони долариШоу бизнис и трач
ЕДНОСТАВНО И УБАВО!

Луксузниот апартман на Џенифер Лопез и Алекс Родригез вреден 15 милиони долари

Џенифер Лопез и Алекс Родригез направија голем чекор во нивната врска. Славниот пар го купи првиот заеднички имот. 48-годишната пејачка…

Последна фотографија на Клои и Тристан со бременото стомачеШоу бизнис и трач
Наскоро бебенце

Последна фотографија на Клои и Тристан со бременото стомаче

Клои Кардашијан и кошаркарот Тристан Томпсон целосно разнежнија со нивнота најнова објава. Сликата на која го прегрнуваат нејзиниот бремен стомак…

Ана Ивановиќ објави нова фотографија со своето бебеШоу бизнис и трач
Преслатко

Ана Ивановиќ објави нова фотографија со своето бебе

Ана Ивановиќ објави нова фотографија со своето бебе. Поранешната тенисерка без шминка, на коа се гледаат пегите и ситните маани…

Саша Ковачевиќ откри како ја запознал својата девојкаШоу бизнис и трач
Екстра

Саша Ковачевиќ откри како ја запознал својата девојка

Иако немаме често можност да го гледаме во популарни емисии, Саша Ковачевиќ сепак го прифати повикот на Огњен Амиџиќ и…