Лиам Пејн ги разочара фановите со новиот видео записШоу бизнис и трач

Лиам Пејн ги разочара фановите со новиот видео запис

Откако Лиам Пејн пред неколку недели го објави својот прв соло сингл Strip that down, момците од групата тргнаа во…

19 години подоцна Гери Халивел се извини поради напуштање на Spice GirlsШоу бизнис и трач

19 години подоцна Гери Халивел се извини поради напуштање на Spice Girls

Пејачката Гери Халивел беше една од 5те членки на популарниот бенд Spice Girls, и на врвот на славата, одеднаш во…

Наташа Беквалац ја објави првата фотографија со новото момчеШоу бизнис и трач

Наташа Беквалац ја објави првата фотографија со новото момче

Наташа Беквалац моментално ужива со своето момче на Ибица, од каде сподели нивна заедничка фотографија. Парот кој врската ја започна…

Џорџ Клуни стана татко?Шоу бизнис и трач

Џорџ Клуни стана татко?

Веќе почна да се зборува дека Амел Клуни на свет донесе близнаци, но парот во ниту еден момент тоа не…

Шакира прозборе за семејствотоШоу бизнис и трач

Шакира прозборе за семејството

Латино дивата Шакира во неодамнешно изнтервју зборуваше за своето семејство кое го создаде со сопругот Пике. Таа призна дека долго…

Кендис осум месеци по породувањето изгледа преубавоШоу бизнис и трач

Кендис осум месеци по породувањето изгледа преубаво

Кендис Свонпул пред некое време стана мајка, а само осум месеци по породувањето се врати на работа. Секси и провокативна…

Роб Кардашијан има нова девојкаШоу бизнис и трач

Роб Кардашијан има нова девојка

После многубројните јавни кавги и смирувања, Роб Кардашијан и Блек Чајна пред неколку месеци ја прекинаа веридбата, а Роб веќе…

Роналдо ужива со својата девојка на КорзикаШоу бизнис и трач

Роналдо ужива со својата девојка на Корзика

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез се релаксираат на Корзика. Парот беше уловен додека уживаше на идиличниот остров. Фотографиите ги засилија…

Пипа Мидлтон и сопругот Џејмс уживаат на меден месецШоу бизнис и трач

Пипа Мидлтон и сопругот Џејмс уживаат на меден месец

Пипа Мидлтон и Џејмс Метјус oткако ја завршија сагата околу својата свадба и ја крунисаа својата љубов со брак на…

Како реагираат познатите на твитови поврзани со нив ?Шоу бизнис и трач

Како реагираат познатите на твитови поврзани со нив ?

Кој и да ја гледа емисијата на Џими Кимел веќе знае дека неговите гости си читаат брутални твитови за нив.…