Двајца големи пејачи и ривали

Еве кој ќе биде во жирито на Твоето лице звучи познато

И додека публиката со нетрпение чека да открие кои ѕвезди ќе се натпреваруваат во хит-шоуто „Твоје лице звучи познато“, продуцентите…