Бритни Спирс на концертот остана без микрофон, но и понатака “пееше”Шоу бизнис и трач

Бритни Спирс на концертот остана без микрофон, но и понатака “пееше”

Бритни Спирс вчера имаше концерт во Јапонија, кога и се случи една грешка која стана вистински хит на интернет. Во…

Ариана Гранде се вери?!Шоу бизнис и трач

Ариана Гранде се вери?!

Цел свет зборува за хуманитарниот концерт One Love Manchester, кој Ариана Гранде, со несебична подршка од колегите, го одржа во…

ЈК го поддржува Душко на трибинитеШоу бизнис и трач

ЈК го поддржува Душко на трибините

Бешикташ се пласираше во Лига шампиони, а Јелена Карлеуша цело време го поддржуваше својот сопруг Душко Тошиќ од трибините. Таа…

Луна Џогани направи хаос со фотографијата во бикиниШоу бизнис и трач

Луна Џогани направи хаос со фотографијата во бикини

Луна отпатува во Грција на летен одмор, а кај нејзините следачи на инстаграм предизвика одушевување со коментари откако објави фотографија…

Анастасија Ражнатовиќ објави тажна семејна фотографијаШоу бизнис и трач

Анастасија Ражнатовиќ објави тажна семејна фотографија

Анастасија Ражнатовиќ ги растажи своите следачи на инстаграм кога објави, како што она напиша, најтажната семејна слика. На неа се…

Цеца сподели интимна фотографија со ФлорианШоу бизнис и трач

Цеца сподели интимна фотографија со Флориан

Иако песната ‘Анѓео другог реда’ е голем хит, па така и за 10-тина дена спотот е прегледан преку 2 милиони…

И во седмата деценија сака да ја покажува долната облекаШоу бизнис и трач

И во седмата деценија сака да ја покажува долната облека

Крис Џенер без шминка го привлекува вниманието на јавноста. Во седмата деценија таа е негувана и убава жена, но за…

Ана Николиќ се повлекува од медиумитеШоу бизнис и трач

Ана Николиќ се повлекува од медиумите

Вчера е одржано финалето на Јас имам талент, а на членот на жирито Ана Николиќ ова и беше последно јавно…

Важеше за секс бомба, а денес е на работ на анорексијатаШоу бизнис и трач

Важеше за секс бомба, а денес е на работ на анорексијата

Манекенката Нина Мориќ важеше за една од најсексипилните манекенки од Хрватска, а славата ја стекна со појавување во видео записот…

Ким и Кање ќе го прослават на Бахамите 40тиот роденден на раперотШоу бизнис и трач

Ким и Кање ќе го прослават на Бахамите 40тиот роденден на раперот

Кање Вест на 8 Јуни ќе наполни 40 години, но уште од сега заедно со својата сопруга Ким и нивните…