Џеј Зи и Кање во спор за 3 милиони долариШоу бизнис и трач
E ова е веќе проблем..

Џеј Зи и Кање во спор за 3 милиони долари

Недоречености и финансиски несогласувања излегоа помеѓу двајца шоу бизнис личности, и тоа од една страна сопругот на Ким Кардашијан,а од…

Емили Ратајковски призна зошто не сакаат да работат со неаШоу бизнис и трач

Емили Ратајковски призна зошто не сакаат да работат со неа

Манекенката Емили Ратајковски призна за Harper’s Bazaar дека агенциите често ја одбиваат за работа. И покрај нејзината популарност, таа има…

Познати ѕвезди кои станале родители како тинејџериШоу бизнис и трач

Познати ѕвезди кои станале родители како тинејџери

Прекрасната Софија Вергара кога имала само 19 години прв пат се развела кога веќе го имала едногодишниот син, а Чарли…

Румер Вилис е трезна веќе 6 месециШоу бизнис и трач
Браво

Румер Вилис е трезна веќе 6 месеци

Румер Вилис на инстаграм се пофали дека веќе шест месеци е трезна и дека сега се осеќа подобро од било…

Наташа Беквалац искрено – Константно сум во финансиски проблемиШоу бизнис и трач
Шокантно

Наташа Беквалац искрено – Константно сум во финансиски проблеми

Наташа Беквалац ги демантираше гласините дека од неодамна подигнала кредит од 20 000 евра со цел да го сними новиот…

Леа Мишел ја покажа завидната фигураШоу бизнис и трач
Браво

Леа Мишел ја покажа завидната фигура

Актерката и пејачката Леа Мишел го покажа својот совршен изглед, откако претходните месеци со редовни тренинзи симна неколку килограми. Ѕвездата…

Ким Кардашијан плаќа илјадници долари да добие близнациШоу бизнис и трач
Бебе

Ким Кардашијан плаќа илјадници долари да добие близнаци

После неколку тешки месеци, Ким Кардашијан и Кање Вест конечно одлучија да најмат сурогат мајка со цел да станат родители…

Како бакнува Лионел Меси?Шоу бизнис и трач
Нека им е со среќа..

Како бакнува Лионел Меси?

Младоженецот, Лионел Меси oчигледно сака постојано да има погодоци, па врвниот фудбалер веднаш и се нафрли на својата невеста,а бакнежот…

Бела Хадид објави фотографија на која е голаШоу бизнис и трач
Презгодна

Бела Хадид објави фотографија на која е гола

Младата ѕвезда на модната сцена, Бела Хадид, моментално поради работните обврски престојува во Венеција, но и од таму не ги…

Јутуберка го уби дечкото додека снимаше видеоШоу бизнис и трач
Трагедија

Јутуберка го уби дечкото додека снимаше видео

19-годишната јутјуберка Монализа Перез, случајно го убила своето момче, 22-годишниот Педро Руиз Трети, кога од непосредна близина преку дебела енциклопедија…