Ендру Гарфилд откри дека е геј, но без секс со мажиШоу бизнис и трач
Шокантно

Ендру Гарфилд откри дека е геј, но без секс со мажи

Ендру Гарфилд ги шокираше фановите низ целиот свет со изјавата за врските од ист пол. Овој актер моментално го толкува…

Џенифер Лопез и понатака комуницира со поранешното момче?Шоу бизнис и трач
Екстра

Џенифер Лопез и понатака комуницира со поранешното момче?

Џенифер Лопез веќе со месеци е во сериозно врска со Алекс Родригез, но се чини дека нивната врска не е…

(Видео) Џорџ и Амал Клуни за прв пат во јавност со близнацитеШоу бизнис и трач
Слатко

(Видео) Џорџ и Амал Клуни за прв пат во јавност со близнаците

Џорџ и Амал Клуни во понеделникот стигнаа во Милано, а ова е прв пат Италија да ја посетуваат во цел…

Анастасија во проѕирна маицаШоу бизнис и трач
Топло лето

Анастасија во проѕирна маица

Како што веќе напишавме, ќерката на Цеца моментално престојува во семејната куќа во Кипар. I'll always be your baby girl…

Наташа Беквалац повторно пее за дрога?Шоу бизнис и трач
Шокантно

Наташа Беквалац повторно пее за дрога?

Наташа Беквалац наредната недела ќе ја објави песната Црта, чив текст денес крена прашина. Драган Брајовиќ Браја го напиша текстот…

Оваа девојка има рамен стомак во 6 месец од бременостаШоу бизнис и трач
Верувале или не

Оваа девојка има рамен стомак во 6 месец од бременоста

Сара Стејџ се прослави во текот на минатата бременост кога во 9 месец имаше совршено рамен стомак. Сега повторно брои…

Ана Николиќ конзумира цигари во 8 месец од бременоста?!Шоу бизнис и трач
Шокантно

Ана Николиќ конзумира цигари во 8 месец од бременоста?!

Ана Николиќ е во осмиот месец од бременоста, но тоа не ја спречува и понатака да конзумира цигари. Но како…

Лорен Конрад и Вилијам Тел добија синче!Шоу бизнис и трач
Честитки..

Лорен Конрад и Вилијам Тел добија синче!

Славниот пар Лорен Конрад и Вилијам Тел станаа родители и му посака добредојде на овој свет на своето синче кое…

Бекам шокираше со изјавата: Сите деца ги бакнуваме во уста, освен БруклинШоу бизнис и трач
Шокантно

Бекам шокираше со изјавата: Сите деца ги бакнуваме во уста, освен Бруклин

Дејвид Бекам нападнат е на интернет, поради фотографијата која ја постираше на која во уста ја бакнува својата ќерка Харпер.…

Селин Дион гола за парискиот „Вог“Шоу бизнис и трач
Но, сепак не се гледа многу..

Селин Дион гола за парискиот „Вог“

Убаваата музичка легенда Селин Дион овој пат се сликаше целосно гола во нејзиниот гардеробер во период помеѓу две ревии за…