Кејт Мидлтон заводлива во долг црвен фустан!Шоу бизнис и трач
Секогаш скоцкана!

Кејт Мидлтон заводлива во долг црвен фустан!

Кејт Мидлтон одлучи да заборави на протоколарните и елегантни фустани со А-крој и реши да облече посмела варијанта. Таа заедно…

Кој е виновен за лутиот и намрштен изглед на Кејт Мидлтон?Шоу бизнис и трач
Кој ли ја налутил?

Кој е виновен за лутиот и намрштен изглед на Кејт Мидлтон?

Принцезата Кејт Мидлтон за време на кралската турнеја со принцот Вилијам во Полска и Германија, се прикажала во необично и…

Роналдо со радост потврди дека ќе биде татко по 4ти пат!Шоу бизнис и трач
Нека им е со среќа..

Роналдо со радост потврди дека ќе биде татко по 4ти пат!

Кристијано Роналдо, по цел еден месец исполнет со шпекулации, конечно потврди дека неговата девојка Џорџина Родригез е бремена.  Со ова…

Денес секс бомба, а некогаш..Шоу бизнис и трач
Тркалото се врти

Денес секс бомба, а некогаш..

Ким Кардашијан денес е најпознатата светска старлета која ја интригира јавноста каде и да се појави. Сепак, некогаш била многу…

Тара Рид шокираше со изгледот на црвениот тепихШоу бизнис и трач
Непрепознатлива

Тара Рид шокираше со изгледот на црвениот тепих

Ѕвездата од филмот „American pie“, Тара Рид се појави на црвениот тепих и ја шокира јавноста со својот изглед. 41-годишната…

Боинг 777 го испразнил тоалетот над луксузен крузерШоу бизнис и трач

Боинг 777 го испразнил тоалетот над луксузен крузер

Патниците на луксузен крузер Lady of the Pacific кој плови за Хаваи доживеаја многу непријатно изненадување, парчиња смрзнат органски отпад од…

Адриана Лима во лажна врска со турскиот писател?Шоу бизнис и трач
Врска

Адриана Лима во лажна врска со турскиот писател?

После многуте гласини дека ќе се смири со Марко Јариќ, Адриана Лима стави точка на овие приказни кога се појави…

Бела Торн – Никогаш не сум спиела со Скот ДисикШоу бизнис и трач
Бизарно

Бела Торн – Никогаш не сум спиела со Скот Дисик

Бела Торн се забавува со Скот Дисик уште од Мај, кога заедно се видени на Канскиот филмски фестивал. Иако неколку…

Ирина Шајк во топ форма 4 месеци после породувањетоШоу бизнис и трач
Екстра

Ирина Шајк во топ форма 4 месеци после породувањето

Ирина Шајк го роди своето прво дете Леа, пред 4 месеци, но кој воопшто би се осудил да каже дека…

Џеј Ло уште еднаш докажа дека нема конкуренција!Шоу бизнис и трач
Совршена!

Џеј Ло уште еднаш докажа дека нема конкуренција!

Славната латино дива Џеј Ло уште еднаш покажа дека нема и некоја голема конкуранција, а нејзините години како да стојат…