Ким Кардашијан за бракот со Кирс Хампфри – Не можев да го издржам тоа физичкиШоу бизнис и трач
Живот

Ким Кардашијан за бракот со Кирс Хампфри – Не можев да го издржам тоа физички

Ким Кардашијан проговори на тема на нејзиниот брак со Крис Хампфри, кој траеше се 72 дена, признавајќи дека физички веќе…

Марко Јариќ во врска со Сања Брновиќ!Шоу бизнис и трач
Личи или не на Лима?

Марко Јариќ во врска со Сања Брновиќ!

Како што пренесуваат српските медиуми, Јариќ е во љубов околу 2 месеци, со новата манекенка Сања Брновиќ. „И двајцата одмораа…

Јелена Карлеуша го прослави роденденот во ексклузивен ресторанШоу бизнис и трач
Екстра

Јелена Карлеуша го прослави роденденот во ексклузивен ресторан

Јелена Карлеуша вчера го прослави својот 39 роденден, а за разлика од забавата која беше организирана минатата година, поп ѕвездата…

Нејзиниот сексипил е магијаШоу бизнис и трач
Ги распамети сите

Нејзиниот сексипил е магија

Модната и фитнес блогерка Сенди Скопљак има повеќе од 800.000 обожаватели од целиот свет кои се восхитуваат на нејзината убавина…

Селма Хаек со својата животна сторија во „Едит“Шоу бизнис и трач
Таа е секако прекрасна!

Селма Хаек со својата животна сторија во „Едит“

На насловната страна на најновото издание на магазинот „Едит“ се најде преубавата Селма Хаек која во својата сторија пропратена со…

Милица Тодоровиќ драстично го промени изгледотШоу бизнис и трач
Да или не?

Милица Тодоровиќ драстично го промени изгледот

Кога ќе помислите на Милица Тодоровиќ првата асоцијација ви е сигурно нејзината бујна, долга, плава коса. Фризурата не ја менуваше…

Аца Лукас итно хоспитализиран во текот на вечертаШоу бизнис и трач
Шокантно

Аца Лукас итно хоспитализиран во текот на вечерта

Фолк пејачот Аца Лукас итно е хоспитализиран пред настапот кој вчера требаше да се одржи во една дискотека. Непосредно пред…

Погледнете го првиот настап на ЈКШоу бизнис и трач
На само 16 год.

Погледнете го првиот настап на ЈК

Јелена Карлеуша вчера само неколку минути пред 39от роденден ги изненади сите фанови кога објави снимка од својот прв настап.…

Потрошил цело богатство да изгледа постароШоу бизнис и трач
Полски Викинг

Потрошил цело богатство да изгледа постаро

Овој 35-годишен маж е обожавател на фитнес, а потрошил вистинско богатство како би изгледал дупло постаро. Неговата сопруга е задоволна…

Жељко Самарџиќ го промени својот физички изгледШоу бизнис и трач
Да или не?

Жељко Самарџиќ го промени својот физички изглед

Популарниот пејач Жељко Самарџиќ веќе 30 години е на музичката сцена. За сите овие години ретко го менуваше својот изглед,…