Бијонсе и Џеј Зи ставија точка на пријателството со Кање и КимШоу бизнис и трач
Расправии

Бијонсе и Џеј Зи ставија точка на пријателството со Кање и Ким

Бијонсе и Џеј Зи дефинитивно одлучија да стават точка на пријателството со Кање Вест и неговата сопруга Ким Кардашијан. Изворот…

Ким Кардашијан претера со разголениот стајлингШоу бизнис и трач
Прилично невкусно..

Ким Кардашијан претера со разголениот стајлинг

Ким Кардашијан,како и многу популарни личности некогаш знаат да претераат и да откријат повеќе од тоа што треба од нив,…

Најубавата плус сајз манекенка позираше голаШоу бизнис и трач
Облините во прв план

Најубавата плус сајз манекенка позираше гола

Најпознатата светска плус сајз манекенка Ешли Греј, објави нови голишави фотографии, а нејзините облини го воодушеви машкиот род. #LoveMagazine by…

Пејачот на групата Linkin Park заврши со самоубиствоШоу бизнис и трач
Жална вест

Пејачот на групата Linkin Park заврши со самоубиство

Честер Бенингтон, пејачот на групата Linkin Park се уби во својата куќа во Палос Вердес во Лос Анџелес. Честер извршил…

Француска пејачка починала сред настап на 35 годиниШоу бизнис и трач
Жално

Француска пејачка починала сред настап на 35 години

Француската пејачка Барбара Велден падна и почина среде настап на фестивал на 35 години. Причината за смртта уште не е…

Саша Видиќ открива – Имам спиено со Цеца 10 патиШоу бизнис и трач
Шокантно

Саша Видиќ открива – Имам спиено со Цеца 10 пати

Саша Видиќ нема влакна на јазикот, па често ја шокира јавноста со своите изјави. Поради неговото интересно признание и овој…

Дали О.Џ. Симпсон е биолошкиот татко на Клои Кардашијан?Шоу бизнис и трач
Бизарно

Дали О.Џ. Симпсон е биолошкиот татко на Клои Кардашијан?

Семејството Кардашијан отсекогаш било мета на трачеви, но ниедн трач не се задржал толку долго како оној дека Роб Кардашијан…

Дали задникот на Клои Кардашијан е вистинскиШоу бизнис и трач

Дали задникот на Клои Кардашијан е вистински

Во последно време Клои Кардашијаупорно вежбаше и го донесе своето тело до совршенство. Сепак многумина се сомневаат дека нејзиниот задник…

Минди Калинг одбива да го открие идентитетот на таткото на нејзиното бебеШоу бизнис и трач
Шокантно

Минди Калинг одбива да го открие идентитетот на таткото на нејзиното бебе

Актерката Минди Калинг од неодамна откри дека по прв пат ќе се оствари во улогата на мајка, но одбива дури…

Тешкиот живот на џез пејачката Били Холидеј!Шоу бизнис и трач
Жално..

Тешкиот живот на џез пејачката Били Холидеј!

Били Холидеј имала тежок живот кога само на 10 години била силувана од соседот во сиромашната населба, за потоа да…