Сара Џесика Паркер непрепознатлива на Њујоршките улициШоу бизнис и трач
Што и се случило?

Сара Џесика Паркер непрепознатлива на Њујоршките улици

Холивудската глумица Сара Џесика Паркер се појави на улиците во Њу Јорк, а нејзиниот изглед ги шокираше многу минувачи, кои…

Јелена Карлеуша Vs Ким КардашијанШоу бизнис и трач
Кому стои подобро?

Јелена Карлеуша Vs Ким Кардашијан

На сите ни е познато дека Јелена Карлеуша и Ким Кардашијан, покрај големите облини, многу често го делат и модниот…

Еве доказ дека Јелена Карлеуша изгледа како бомбаШоу бизнис и трач
Екстра

Еве доказ дека Јелена Карлеуша изгледа како бомба

Јелена Карлеуша е најпратена српска ѕвезда на Инстаграм, каде што има повеќе од милион следачи од целот свет. Тоа е…

Крис Џенер го зголеми задникот?Шоу бизнис и трач
Во чекор со ќерките

Крис Џенер го зголеми задникот?

По стапките на нејзините ќерки и Крис Џенер најверојатно крена по патот на пластчната хирургија, со тоа што се реши…

Станија се покаја за музичката кариера па ја избриша песната од You TubeШоу бизнис и трач
Шокантно

Станија се покаја за музичката кариера па ја избриша песната од You Tube

Старлетата Станија Добројевиќ ја шокираше српската сцена кога одлучи да стане пејачка. На фановите им вети дека ќе ја покори…

Тенисерката ги шокира фановите со својата слабостШоу бизнис и трач
Загрижувачки

Тенисерката ги шокира фановите со својата слабост

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ повторно предизвика лавина на негативни коментари на сметка на нејзината слабост. Sunday morning stroll ☀️ A…

Шерлинз Терон на премиерата на својот филм во долна облекаШоу бизнис и трач
Повторно провоцира

Шерлинз Терон на премиерата на својот филм во долна облека

Глумицата Шерлинз Терон повторно го воодушеви машкиот дел од публикта, кога прошета во секси костим под кој „ѕиркаше“ геадникот. Холивутската…

Ким Кардашијан во друштво на наводната љубовница на Џеј ЗиШоу бизнис и трач
За инает на Бијонсе

Ким Кардашијан во друштво на наводната љубовница на Џеј Зи

Откако Бијонсе и Џеј Зи одлучија да стават крај на пријателството со Кајне Вест и Ким Кардашијан, таа објави видео…

Кендал Џенер се соблече и прати порака на инстаграмШоу бизнис и трач
Зар и таа?

Кендал Џенер се соблече и прати порака на инстаграм

По стапките на својата колешка, манекенката Кендал Џенер се соблече и го покажа телото без фотошоп. i don't smoke A…

Ријана го истакна деколтето, но го сокри стомакотШоу бизнис и трач
Дали е трудна?

Ријана го истакна деколтето, но го сокри стомакот

Ријана се појави на европската премиера на филмот Valerian And The City Of A Thousand Planets во Лондон, но фустанот кој…