Плус сајз манекенката Карла позира потполно голаШоу бизнис и трач
Одлична порака

Плус сајз манекенката Карла позира потполно гола

Преубавата плус сајз манекенка Карла Стон потполно се разголи, а се тоа за да пренесе порака наменета на сите жени.…

Вака изгледа мајката на славните манекенки ХадидШоу бизнис и трач
Тело без маани

Вака изгледа мајката на славните манекенки Хадид

Џиџи и Бела Хадид сигурно ги знаете, а дали сте чуле за нивната мајка, некогашната манекенка Јоланда Хадид? Мајката на…

Адријана Лима ги распамети фановитеШоу бизнис и трач
Секси сликичка

Адријана Лима ги распамети фановите

Додека медиумите шпекулираат за љубовната врска со турскиот писател, Адријана Лима ги игнорира наводите од медиумите и продолжува да го…

Погледнете како танцува една од најзгодните глумициШоу бизнис и трач
Предобра

Погледнете како танцува една од најзгодните глумици

Шерон Стоун, во март следната година ќе наполни 60 години, но по нејзиниот изглед тоа не може да се заклучи.…

Талинда Бенингтон проговори за смрта на својот сопругШоу бизнис и трач

Талинда Бенингтон проговори за смрта на својот сопруг

Сопругата нa Честер Бенингтон, Талинда Бенингтон, за прв пат се обрати на јавноста по смрта на славниот музичар. „Имавме прекрасен живот,…

Принцот Артур ги распамети девојкитеШоу бизнис и трач

Принцот Артур ги распамети девојките

Артур Чато, братичедот на принцот Вилијам, е 23ти по ред на британскиот трон. Го знаеме како слаткото момче, но денес…

Ким Кардашијан и Кање Вест најверојатно ставаат точка на својот бракШоу бизнис и трач
Шокантно

Ким Кардашијан и Кање Вест најверојатно ставаат точка на својот брак

Уште еден трач за разводот на познатиот пар предизвика лава од коментари на социјалните мрежи. Изгледа дека во љубовното гнезно…

Милица Тодоровиќ открива што менувала на себе со помош на естетската хирургијаШоу бизнис и трач
Инфо

Милица Тодоровиќ открива што менувала на себе со помош на естетската хирургија

Милица Тодоровиќ откри во една емисија дали имала естетски корекции на своето тело. Младата пејачка која наскоро ќе објави дует…

Јелена Карлеуша направи вистински спектакал на белградскиот сплавШоу бизнис и трач
Браво

Јелена Карлеуша направи вистински спектакал на белградскиот сплав

Јелена Карлеуша и приреди на белградската публика спектакал на настапот кој го одржи на сплавот Порт. Само еден час пред…

Јоланда Хадид се соблече во 53 годинаШоу бизнис и трач
Екстра

Јоланда Хадид се соблече во 53 година

Јоланда Хадид, мајка на најпознатите манекенки на денешницава Бела и Џиџи Хадид, одлучи да покаже колку добро изгледа во 53…