Милан Поповиќ покрена две нови тужби против СеверинаШоу бизнис и трач
Бизарно

Милан Поповиќ покрена две нови тужби против Северина

Милан Поповиќ поранешниот партнер на Северина се откажува од тужбата против пејачката со која го има синот Александар. Како јавуваат…

Дафне Џој баш одбегава да носи долна облекаШоу бизнис и трач
Згодна

Дафне Џој баш одбегава да носи долна облека

Актерката и убавица, модел и жена која е позната по раѓањето на нејзиниот син од врската со 50Cent, Дафне Џој…

Телото на Ева Лонгорија во стварноста и на фотографиите баш се разликуваШоу бизнис и трач
Моќта на фотошопот

Телото на Ева Лонгорија во стварноста и на фотографиите баш се разликува

Преубавата актерка Ева Лонгорија го помина ова лето одмарајќи и покажа како нејзиното тело дефинитивно се менува и колку таа…

Моника Белучи повторно ги покажа своите атрибутиШоу бизнис и трач
Добра за годините

Моника Белучи повторно ги покажа своите атрибути

Меѓу најубавите жени во светот, италијанската Моника Белучи покажа зошто таа заслужува со години секогаш да биде на врвот на…

Голем фан на Сека Алексиќ го истетовирал нејзиниот ликШоу бизнис и трач
Смешно

Голем фан на Сека Алексиќ го истетовирал нејзиниот лик

Јавните личности се воедно и идоли на своите фанови, кои би направиле се за нив. Еден од таквите обожаватели изгледа…

Анџелина Џоли во старото добро расположение!Шоу бизнис и трач
Божја убавина..

Анџелина Џоли во старото добро расположение!

Насмевката и убавото расположение и пријаат на Анџелина Џоли што можеби е знак дека нештата конечно си доаѓаат на своето…

Овие познати двојки остануваат пријатели и по разводотШоу бизнис и трач
На овие парови тоа им успеа

Овие познати двојки остануваат пријатели и по разводот

Ни познатите не се имуни на несогласувањата што доаѓаат дури по разводот. По сите овие двојки остануваат пријатели и по…

Вака живеат богатите деца во Саудиска АрабијаШоу бизнис и трач
Луксуз

Вака живеат богатите деца во Саудиска Арабија

На инстаграм профилот каде се собрани сите фотки од богатите деца од Саудиска Арабија, има што да се види. Only…

Ана Николиќ доби подарок од 50 000 евраШоу бизнис и трач
Браво

Ана Николиќ доби подарок од 50 000 евра

Мојот сопруг, е еден и единствен на светот! Умее да ме остави без текст, често! – порача воодушевената Ана Николиќ.…

Како Амал Клуни му го украде срцето на актерот Џорџ Клуни?Шоу бизнис и трач
Идеален пар!

Како Амал Клуни му го украде срцето на актерот Џорџ Клуни?

Во последното интервју кое го дал Џорџ Клуни зборувал за својата сопруга Амал Клуни која буквално му го украла срцето.…