Оваа девојка е копија на Викторија БекамШоу бизнис и трач

Оваа девојка е копија на Викторија Бекам

Русинката Аиза Анохина го привлече вниманието со најновите фотографии што изгледа идентично со светската дизајнерка Викторија Бекам. Я думаю в…

Лаура Робсон го преживеа масакарот во Лос АнџелесШоу бизнис и трач

Лаура Робсон го преживеа масакарот во Лос Анџелес

Британската тенисерка Лаура Робсон се најде во средината на масакрот во Лас Вегас, каде што повеќе од 50 луѓе загинаа,…

Оваа слика ја објаснува неговата слаба странаШоу бизнис и трач
Си го сака татко си

Оваа слика ја објаснува неговата слаба страна

Фудбалерот Дејвид Бекам  ја третира ќерка си како принцеза. И оваа слика стана хит на интернет, бидејќи најдобро ја одразува…

Распаднати бракови поради нечесни бебиситерки!Шоу бизнис и трач
внимавајте со кого си фаќате работа..

Распаднати бракови поради нечесни бебиситерки!

Иако нивната примарна работа била да ги чуваат децата на овие познати мајки,  дадилките се „зближиле“ со татковците, што довело…

R.I.P Дона Арес!Шоу бизнис и трач
Лесна и земја..

R.I.P Дона Арес!

Популарната пејачката Дона Арес вчера почина во родниот град Бихаќ по долго боледување од рак во 41. година од животот.…

Висок шлиц, долна облека и преубавата Шанел во неа!Шоу бизнис и трач
има што да покаже..

Висок шлиц, долна облека и преубавата Шанел во неа!

По повод Модната недела во Париз, вчера вечер магазинот “Vogue” организираше гала забава на која оваа манакенка гордо го истакна…

Дона Арес ја изгуби битката со болестаШоу бизнис и трач
Тажно

Дона Арес ја изгуби битката со болеста

Пејачката Дон Арес почина минатата ноќ во нејзиниот роден Бихак по долга и тешка болест на возраст од 41 година.…

Кортни Кардашијан во секси изданиеШоу бизнис и трач
Екстра

Кортни Кардашијан во секси издание

Кортни Кардашијан, најстарата сестра од кланот Кардашијан, секогаш беше повлечена, но се чини дека реши тоа да го промени. Кортни…

Честитки – Јована се породи, Жељко Јоксимовиќ ги откри имињата на девојчињатаШоу бизнис и трач
Честитки

Честитки – Јована се породи, Жељко Јоксимовиќ ги откри имињата на девојчињата

Денес е голем ден во семејството Јоксимовиќ бидејќи во раните утрински часови станаа побогати за два члена. Јована на свет…

Без влакна на јазикот Јелена Карлеуша ја навреди СеверинаШоу бизнис и трач
Шокантно

Без влакна на јазикот Јелена Карлеуша ја навреди Северина

Јелена Карлеуша вчера одржа одличен настап во еден клуб. Задоволна од широката публика, пејачката им се заблагодари на сите кои…