Роб Патинсон повторно синглШоу бизнис и трач
Се случува

Роб Патинсон повторно сингл

Судејќи според светските медиуми, актерот Роб Патинсон и пејачката ФКА Твигс ја завршија нивната долгогодишна емотивна поврзаност. Холивудскиот актер Роб…

Ким Кардашијан – Селфито излезе од модаШоу бизнис и трач
Вести

Ким Кардашијан – Селфито излезе од мода

Постои причина зошто интернетот ја именува Ким Кардашијан за кралица на селфито. Оваа реалити ѕвезда не научи и како правилно…

Ана Ивановиќ и Бастијан одбраа српско име за своето синчеШоу бизнис и трач
Екстра

Ана Ивановиќ и Бастијан одбраа српско име за своето синче

Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг Бастијан во февруари ќе го дочекаат своето прво синче, а славниот брачен пар сериозно размислува…

Анастасија Ражнатовиќ – Мојот брат допрва треба да ги менува девојкитеШоу бизнис и трач
Екстра

Анастасија Ражнатовиќ – Мојот брат допрва треба да ги менува девојките

Вељко Ражнатовиќ од неодамна носи нова титула – најголем заводник на денешницата, барем судејќи по зборовите на српскиот ракометар Владо…

Цеца на сите им покажа колку таа и нејзината ќерка си потсетуваат една на другаШоу бизнис и трач
Близначки

Цеца на сите им покажа колку таа и нејзината ќерка си потсетуваат една на друга

Како старее, Анастасија Ражнатовиќ се почесто добива комплименти дека потсетува на својата мајка Цеца. А колку навистина личат, покажа и…

Ема Робертс виновна за раскинувањето на познатиот холивудски парШоу бизнис и трач
Шокантно

Ема Робертс виновна за раскинувањето на познатиот холивудски пар

Хајден Кристенсен и Рејчел Билсон ја раскинаа десетгодишната врска пред месец дена, а сега во јавноста се појавија информации дека…

Пиќе ги демантираше гласините за неговиот развод со Шакира!Шоу бизнис и трач
Па нормално..

Пиќе ги демантираше гласините за неговиот развод со Шакира!

И покрај многуте гласините дека шпански репрезентативец, Жерард Пиќе ставил крај на бракот со Шакира тој се огласи по повод…

Кејт Мидлтон се врати во јавноста со заоблено стомаче!Шоу бизнис и трач
Изгледа одлично!

Кејт Мидлтон се врати во јавноста со заоблено стомаче!

По објавувањето на веста дека го очекува своето трето дете војводката ја немавме видено повеќе од месец, за сега конечно…

Овие две мајки блеснаа на модниот настан во ВеронаШоу бизнис и трач

Овие две мајки блеснаа на модниот настан во Верона

Моделот Ирина Шајк и пензионираната тенисерка Ана Ивановиќ, рамо до рамо, беа меѓу најатрактивните гости на модниот настан во Верона.…

Прогласена е за втора најубава жена во светотШоу бизнис и трач
Носи златно срце

Прогласена е за втора најубава жена во светот

Популарната индиска актерка Пријанка Чопра (34), некогашната мис на светот, беше прогласена за втора најубава жена на светот. Таа ги…