Кајли Џенер сакала да стане млада мајкаШоу бизнис и трач
За убаво

Кајли Џенер сакала да стане млада мајка

Дваесетгодишната Кајли Џенер, наводно, чека дете од раперот Травис Скот. Иако семејството се уште не ја објави среќни вести, добро…

Парис Џексон се соблече топлес и ги покажа манитеШоу бизнис и трач
Одвратно

Парис Џексон се соблече топлес и ги покажа маните

Парис Џексон продолжува да го промовира природниот изглед. Сепак, ова дури и не им се допадна на нејзините најголеми фанови.…

Корсетот на Никол Кидман откри срамен деталШоу бизнис и трач
Се случува

Корсетот на Никол Кидман откри срамен детал

Оскаровка Никол Кидман се појави на хуманитарен настан, а нејзината комбинација не можеше да остане незабележана. Актерка Никол Кидман на…

Париз Џексон на удар на негативни коментари поради влакната под нејзините пазувиШоу бизнис и трач
Невкусно

Париз Џексон на удар на негативни коментари поради влакната под нејзините пазуви

Париз Џексон, ќерката на легендарниот пејач Мајкл Џексон, е позната на јавноста по нејзиниот слободен дух и ексцентричен стил. И…

Со фризура, шминка и фустан од 3000 долари, Меланија Трамп зборува за гладни децаШоу бизнис и трач
Баш иронично

Со фризура, шминка и фустан од 3000 долари, Меланија Трамп зборува за гладни деца

Kaква е оваа иронија на Меланија Трамп која често знае да направи некоја грешка поради која е мета на новинарите,…

Амбросио во секси изданиеШоу бизнис и трач
Секогаш згодна

Амбросио во секси издание

Традиционалната забава Amfar во Милано собра неколку познати личности, а како една од најсексипилните дами се издвои Алесандро Амбросио. Бразилскиот…

Почина Лилијан Бетанкур, најбогатата женаШоу бизнис и трач

Почина Лилијан Бетанкур, најбогатата жена

Наследничката на козметичкиот гигант L’Oréal, Лилиан Бетанкур, почина еден месец пред да наполни 95 години. Веста за смртта ја објави…

Марија Шерифовиќ и упати замерка на Јелена Карлеуша поради Парадата на гордостаШоу бизнис и трач
Вести

Марија Шерифовиќ и упати замерка на Јелена Карлеуша поради Парадата на гордоста

Иако пејачките Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша се добри пријателки, Марија на колешката и упати голема замерка и тоа поради…

Џејда Пинкет Смит одговори на обвинувањата дека е во сектаШоу бизнис и трач
Шокантно

Џејда Пинкет Смит одговори на обвинувањата дека е во секта

Џејда Пинкет Смит ги демантираше зборовите на колешката Леа Римини дека е член на Сајантолошката црква, една од најбизарните верски…

Марго Роби ги разочара фановите со својот изглед на црвениот тепих!Шоу бизнис и трач
Дефинитивно кич..

Марго Роби ги разочара фановите со својот изглед на црвениот тепих!

Иако досега се појавуваше во совршени модни комбинации австралиската убавица Марго Роби вчера направила голем пропуст, имено модна катастрофа. .…