Кејт Аптон топлес падна од карпа!Шоу бизнис и трач
Битно е добро.

Кејт Аптон топлес падна од карпа!

Фотомоделите немаат проблем со покажувањето на малку повеќе кожа од дозволеното, па дури и да се соблечат голи за потребите…

Стјепан Хаусер има нова девојка?Шоу бизнис и трач
Нова љубов?

Стјепан Хаусер има нова девојка?

Од неодамна фановите останаа шокирани од веста дека Јелена Розга и Стјепан Хаусер ја раскинаа веридбата, а само неколку недели…

И Кортни Кардашијан е бремена?Шоу бизнис и трач
Принова

И Кортни Кардашијан е бремена?

Се чини дека семејството Кардашијан реши тотално да не шокира оваа сезона. Како пишуваат медиумите четврта сестра од семејството е…

Анастасија Ражнатовиќ – Поради хејтерите станав јака и несуетнаШоу бизнис и трач
Вести

Анастасија Ражнатовиќ – Поради хејтерите станав јака и несуетна

Анастасија Ражнатовиќ  со пола милион следачи на Инстаграм е една од најпознатите интернет ѕвезди во Србија. А бидејќи е ќерка…

Латиша Грејс смета дека задникот на жената треба да изгледа баш такаШоу бизнис и трач
Претерано

Латиша Грејс смета дека задникот на жената треба да изгледа баш така

Ѕвездата на британскиот „Големиот Брат“, Латиша Грејс имала четири операции пресадување на салото во задникот, а сега повторно ги покажува…

Роб Патинсон повторно синглШоу бизнис и трач
Се случува

Роб Патинсон повторно сингл

Судејќи според светските медиуми, актерот Роб Патинсон и пејачката ФКА Твигс ја завршија нивната долгогодишна емотивна поврзаност. Холивудскиот актер Роб…

Ким Кардашијан – Селфито излезе од модаШоу бизнис и трач
Вести

Ким Кардашијан – Селфито излезе од мода

Постои причина зошто интернетот ја именува Ким Кардашијан за кралица на селфито. Оваа реалити ѕвезда не научи и како правилно…

Ана Ивановиќ и Бастијан одбраа српско име за своето синчеШоу бизнис и трач
Екстра

Ана Ивановиќ и Бастијан одбраа српско име за своето синче

Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг Бастијан во февруари ќе го дочекаат своето прво синче, а славниот брачен пар сериозно размислува…

Анастасија Ражнатовиќ – Мојот брат допрва треба да ги менува девојкитеШоу бизнис и трач
Екстра

Анастасија Ражнатовиќ – Мојот брат допрва треба да ги менува девојките

Вељко Ражнатовиќ од неодамна носи нова титула – најголем заводник на денешницата, барем судејќи по зборовите на српскиот ракометар Владо…

Цеца на сите им покажа колку таа и нејзината ќерка си потсетуваат една на другаШоу бизнис и трач
Близначки

Цеца на сите им покажа колку таа и нејзината ќерка си потсетуваат една на друга

Како старее, Анастасија Ражнатовиќ се почесто добива комплименти дека потсетува на својата мајка Цеца. А колку навистина личат, покажа и…