Вака го обележа 20 роденден Дизни ѕвездатаШоу бизнис и трач
Премногу

Вака го обележа 20 роденден Дизни ѕвездата

Актерката и модел Бела Торн го прослави својот 20-ти роденден минатиот викенд. Во нејзин стил, многу храбро и слободно, фатена…

Ако може Иванка Трамп, можете и виеШоу бизнис и трач
Одлична комбинација

Ако може Иванка Трамп, можете и вие

Често не е искомбинирана во изборот на модни парчиња, ќерката на претседателот Доналд Трамп, Иванка пред неколку дена во Белата…

Софија Вергара со поучна порака до сите жени!Шоу бизнис и трач
Поучна порака!

Софија Вергара со поучна порака до сите жени!

Постојано се работи на подигнување на свеста за ризикот од ракот на градите, а многу жени сè уште мислат дека…

Врската помеѓу Лима и Метин е заради популарност?Шоу бизнис и трач
Зарем?

Врската помеѓу Лима и Метин е заради популарност?

Врската на Адријана Лима и турскиот писател, Метин Хара сеуште држи во неизвесност многу луѓе од шоу бизнисот, како и…

Пике и Шакира не се повеќе заедно?Шоу бизнис и трач
Дали е ова вистина?

Пике и Шакира не се повеќе заедно?

Шпанските таблоиди уште од крајот на септември пишуваат дека Шакира и фудбалерот на Барселона, Жерар Пике, ја прекинале долгогодишната врска.…

Која германка е прогласена за најсексипилната спортистка?Шоу бизнис и трач
Прекрасна е..

Која германка е прогласена за најсексипилната спортистка?

За најсексапилна спортистка на светот прогласена е осумнаесет годишната Aлисија Шмит која живее во Германија, а веќе подолго време професионално…

Која е поврзаноста на Хју Хефнер и Мерлин Монро?Шоу бизнис и трач
Кој би рекол..

Која е поврзаноста на Хју Хефнер и Мерлин Монро?

Славниот основач на Playboy беше погребан во саботата веднаш до местото каде е погребана Мерлин Монро, а на неговиот погреб…

Трансформацијата на Бијонсе низ годините наназад!Шоу бизнис и трач
Секогаш убава

Трансформацијата на Бијонсе низ годините наназад!

Бијонсе е долго време навлезена во шоу бизнисот и несомнено е една од оние ѕвезди кои поминаа низ најразлични трансформации…

10 минутно видео за кариерата на убавата Џулија Робертс!Шоу бизнис и трач
Баш интересно..

10 минутно видео за кариерата на убавата Џулија Робертс!

Џулија Робертс се поттсети на своите почетоци од кариерата и отпатува назад заедно со Џејмс Корден. Во 10- минутното видео, Џулија…

Сепак направила корекции оваа манекенкаШоу бизнис и трач
Призна

Сепак направила корекции оваа манекенка

Поранешниот врвен модел, Кристи Бринкли, призна дека користела некои методи на разубавување. Моделот и автор на „Современата убавина“, Кристи Бринкли,…