Ријана бремена?Шоу бизнис и трач
Екстра

Ријана бремена?

Овие денови трачевите за тоа која ѕвезда е бремена се се почести, а последна во низата е пејачката Ријана. Овие…

Луна Џогани откри која е причината поради која веќе не е пријателка со Анастасија РажнатовиќШоу бизнис и трач
Бизарно

Луна Џогани откри која е причината поради која веќе не е пријателка со Анастасија Ражнатовиќ

Луна Џогани и Анастасија Ражнатовиќ долго време беа најдобри пријателки, но дури сега е откриено поради која причина пукнало нивното…

Зошто Крис Прат и Ана Фарис не се повеќе заедно?Шоу бизнис и трач
Што ли било?

Зошто Крис Прат и Ана Фарис не се повеќе заедно?

Покрај многуте гласини за  разделбата на омилениот холивудски пар, Крис Прат и Ана Фарис, Ана во својата книга во која ја…

Ги потсимна гакичките и ја покажа новата тетоважаШоу бизнис и трач

Ги потсимна гакичките и ја покажа новата тетоважа

Плус сајз манекенката Ешли Грем ужива на одмор на Бахамите. Ешли одлучи да ја покаже својата нова тетоважа над вагината што…

Крис повеќе не е „ѕверката“ што бешеШоу бизнис и трач

Крис повеќе не е „ѕверката“ што беше

Вистинско разочарување е како годините влијаеле на некогашениот секс симбол. 62-годишниот актер Крис Нот беше забележан низ Њујорк со запуштен изглед,…

Ги користеле стиховите на Еминем па заработија парична казнаШоу бизнис и трач

Ги користеле стиховите на Еминем па заработија парична казна

Судот на Нов Зеланд им нареди на конзервативната National party да плати 415.000 американски долари оштета, плус камата, на раперот Еминем…

Сем Смит е во врска со Брендон Флин!Шоу бизнис и трач
Уфф!

Сем Смит е во врска со Брендон Флин!

Познатиот пејач Сем Смит ги потврди шпекулациите поврзани со неговата врска со ѕвездата од 13 Reasons Why, Брендон Флин. Тој…

Борбата на Кели Кларксон со килограмите!Шоу бизнис и трач
секако е слатка..

Борбата на Кели Кларксон со килограмите!

Пејачката Кели Кларксон ја паметиме по победата во првата сезона на Американскиот идол пред 15 години, а потоа постојано била…

Кетрин Зета Џонс со изглед до непрепознатливост!Шоу бизнис и трач
да не ти се верува дека е она..

Кетрин Зета Џонс со изглед до непрепознатливост!

48-годишната холивудска актерка,Кетрин Зета Џонс, се појавила на доделувањата на “ФИФА” наградите во британската престолнина, каде ги шокирала сите со…

Славен глумец ја посрамоти сопругата со јавно изневерувањеШоу бизнис и трач

Славен глумец ја посрамоти сопругата со јавно изневерување

Познатиот холивудски актер Хуан Мекгрегор по 22 години брак бил фатенн како разменува нежности со својата филмска партнерка. Макгрегор е…