Годините не и можат ништо, згодна и на 52годиниШоу бизнис и трач

Годините не и можат ништо, згодна и на 52години

Британската актерка Елизабет Харли веќе има сериозни слики во костими за капење и “изданија на плажа”. На нејзиниот профил на…

Трудна и гола ги покажа вештините во кујнатаШоу бизнис и трач

Трудна и гола ги покажа вештините во кујната

Таа е доказ дека со смеа и шега се е полесно. И покрај тоа што претрпела жестока борба за потомство,…

Викторија одбила 10 милиони фунти за враќање во Spice girlШоу бизнис и трач
ГИ РАЗОЧАРАА ОБОЖАВАТЕЛИТЕ

Викторија одбила 10 милиони фунти за враќање во Spice girl

Заедничките фотографии ги покренале гласините за нова турнеја и повторна соработка.Викторија Бекам вчера исклучила било каква можност за повторно собирање…

Дали Ким Катрал и Сара Џесика Паркер  конечно ќе ги закопаат секирите?Шоу бизнис и трач
се за популарност

Дали Ким Катрал и Сара Џесика Паркер конечно ќе ги закопаат секирите?

Ким Катрал преживува тешки моменти поради семејна трагедија, односно смртта на нејзиниот брат Крис. Покрај оваа трагедија, таа последните неколку…

Идрис Елба ја запроси неговата 16 годишна помлада девојка!Шоу бизнис и трач
Честитки..

Идрис Елба ја запроси неговата 16 годишна помлада девојка!

Холивудскиот заводник,45 годишниот британец Идрис Елба неодамна ја запроси својата 16 годишна помлада девојка Сабрина Доур, поранешна Мис на Ванкувер…

Рита Ора гола на плажа!Шоу бизнис и трач
КОГА И СЕ МОЖЕ

Рита Ора гола на плажа!

Атрактивната пејачка Рита Ора на Инстаграм повторно распали со серија фотки на кои позира „како од мајка родена“ во идиличен…

Дејвид Бекам со децата се забавуваа во ЊујоркШоу бизнис и трач

Дејвид Бекам со децата се забавуваа во Њујорк

Дејвид Бекам веќе неколку дена престојува во Њујорк заедно со децата, по повод ревијата на Викторија. Поранешниот фудбалер седеше во…

Синот на Брена ја открива вистината за неговото киднапирање!Шоу бизнис и трач
ХРАБРО!

Синот на Брена ја открива вистината за неговото киднапирање!

25 годишниот Стефан Живојиновиќ одлучил вистината за своето киднапирање да ја открие во документарен филм. Постариот син на Лепа Брена…

Кралицата Елизабета патуваше со јавен превозШоу бизнис и трач

Кралицата Елизабета патуваше со јавен превоз

Кралицата Елизабета патувала со јавен превоз како секој обичен човек. Кралицата беше забележана на железничката станица во Норфолк, Англија. Таа…

Јелена откри како Новак Ѓоковиќ го учи синот да скијаШоу бизнис и трач

Јелена откри како Новак Ѓоковиќ го учи синот да скија

Јелена и Новак Ѓоковиќ во моментов уживаат во снежните магии, а според снимките од Instagram, малиот Стефан беше најзадоволен од…