Малала прв пат после нападот го посети родниот град во ПакистанШоу бизнис и трач

Малала прв пат после нападот го посети родниот град во Пакистан

Добитничката на Нобеловата награда за мир и активист за правата на жените Малала Јусафзај прв пат синоќа го посети родниот…

Принцот Хари и Меган Маркл добија сопствено пивоШоу бизнис и трач
Прекрасно

Принцот Хари и Меган Маркл добија сопствено пиво

Сопствениците на пиварата во британскиот град Виндзор, каде што принцот Хари и Меган Маркл ќе се венчаат во мај, веруваат…

Камерон Диаз се откажа од актерството !?Шоу бизнис и трач

Камерон Диаз се откажа од актерството !?

Камерон Диаз ја потврди информацијата дека нема да се занимава со актерство, откако последено беше ангажирана во мјузиклот „Ени“ во…

Адам Сендлер и Џенифер Анистон повторно заедноШоу бизнис и трач

Адам Сендлер и Џенифер Анистон повторно заедно

Актерите Адам Сендлер и Џенифер Анистон, по романтичната комедија „Just Go With It”, повторно ќе глумат заедно, овојпат во филм…

Арнолд Шварценегер на итна операција на срцетоШоу бизнис и трач
Брзо оздравување

Арнолд Шварценегер на итна операција на срцето

Арнолд Шварценегер е на итна операција на срцето, јавуваат американските медиуми. Седумдесетгодишниот актер и поранешен гувернер на Калифорнија е сместен…

Александра Пријовиќ го измамила Филип: Имала афера со оженет тенисер!Шоу бизнис и трач

Александра Пријовиќ го измамила Филип: Имала афера со оженет тенисер!

Александра Пријовиќ три месеци зад грбот на вереникот Филип Живоиновиќ се гледала со оженет тенисер, па сега многу нагаѓаат дали…

Русокосата актерка е подготвена за мајчинствоШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Русокосата актерка е подготвена за мајчинство

Кирстен Данст, која само што не станала мајка, навистина ја ужива својата бременост која совршено и одговара. Прекрасна 35-годишна русокоса…

Секс снимката на Ким е прегледана 150 милиони патиШоу бизнис и трач
ТЕЖОК Е ПАТОТ ДО СЛАВАТА

Секс снимката на Ким е прегледана 150 милиони пати

Секс-снимката на Ким Кардашијан и нејзиното тогашно момче, музичарот Вили Норвуд, на интернет е прегледан над 150 милиони пати. Славната ријалити ѕвезда…

Како Меган Фокс го зачува својот брак надвор од јавноста?Шоу бизнис и трач
бракот е света работа

Како Меган Фокс го зачува својот брак надвор од јавноста?

Меган Фокс е една од најубавите глумици во Холивуд која се има омажено многу млада, има три деца, а нејзината приказна…

Мелиса Мекарти, глумицата од комедиите изгуби 35 килограмиШоу бизнис и трач
браво!

Мелиса Мекарти, глумицата од комедиите изгуби 35 килограми

Мелиса Мекарти, или симпатичната “буцкаста” глумица од комедиите, тврди дека нејзината тежина секогаш ќе се зголемува и намалува,но на последните фотографии…