Бијонсе на свет донесе близнациШоу бизнис и трач
Честитки

Бијонсе на свет донесе близнаци

Иако деновиве се шпекулираше за незиното породување, конечно е соопштено дека Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близнаци. Наместо…

Ким е сега црнкињаШоу бизнис и трач
Се заигра со фотошопот

Ким е сега црнкиња

Таман ја започна кампањата за својата нова линија за шминка, Ким Кардашијан наиде на жестоки напади. Нејзините следачи на друштвените…

Hollywood Medium With Tyler Henry ја поврза Клои Кардашијан со татко иШоу бизнис и трач
Видео

Hollywood Medium With Tyler Henry ја поврза Клои Кардашијан со татко и

Клои Кардашијан беше гостинка во емисијата Hollywood Medium With Tyler Henry. 32-годишната реалити ѕвезда донесе плишана играчка која била од…

Леонардо, Орландо и Тоби заедно на прошеткаШоу бизнис и трач
Одлична екипа

Леонардо, Орландо и Тоби заедно на прошетка

Леонардо ДиКаприо, Орландо Блум и Тоби Магур прошетаа заедно низ улиоците на Њу Јорк. Папараците ги приметија тројцата глумци во…

Ова е значењето на новата тетоважа на Џастин БиберШоу бизнис и трач
Ништо посебно

Ова е значењето на новата тетоважа на Џастин Бибер

Џастин Бибер е познат како обожавател на тетоважи, а во изминативе години највеќе тетоважи направи на горниот дел од телото.…

Мајли и Џими одржаа мини концерт во метро (Видео)Шоу бизнис и трач
Браво

Мајли и Џими одржаа мини концерт во метро (Видео)

Патниците на подземната железница во Њу Јорк присуствуваа на настап на Мајли Сајрус, а не беа свесни за тоа. Мајли…

Какво изненадување направи Ким за родендeнот на Норт Вест ?Шоу бизнис и трач
Среќен роденден Норт !

Какво изненадување направи Ким за родендeнот на Норт Вест ?

Крушката под круша паѓа, а таа е толку слатка и симпатична ! Денес Норт Вест полни четири години, а Ким…

Северина само во овој случај ќе може да си го гледа синот во текот на празницитеШоу бизнис и трач
Шокантно

Северина само во овој случај ќе може да си го гледа синот во текот на празниците

Судот одлучи дека Северина и нејзиниот поранешен партнер Милан Поповиќ ќе го гледаат својот петгодишен син Александар, односно дека една…

Џесика Честен замолува да не се објавуваат фотографии од нејзината венчавкаШоу бизнис и трач
Венчавка

Џесика Честен замолува да не се објавуваат фотографии од нејзината венчавка

Актерката Џесика Честен се венча со италијанскиот моден стручњак Џиан Лука Паси де Препосулом на неговиот имот. Некој од гостите…

Интернетот гори поради фактот дека Бијонсе моментално се пораѓаШоу бизнис и трач
Бебе

Интернетот гори поради фактот дека Бијонсе моментално се пораѓа

Откако се разгласи веста дека рнб дивата Бијонсе се порадува, цел интернет зборува само за тоа. Новинарските екипи се собраа…