СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТАПРЕС

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

Во јавноста се појави лажна фејсбук страна која веќе два дена ја манипулира јавноста во името на Скопје Сити Мол…

Нова еко-акција на Пивара Скопје, Пакомак и Холандската амбасадаЗанимливости

Нова еко-акција на Пивара Скопје, Пакомак и Холандската амбасада

Преку замена на неразградливите пластични кеси, до почиста животна средина Во пресрет на 15. Септември – Меѓународниот ден за чистење…

Објавени сите попусти од Сити Мол на едно место!Настани

Објавени сите попусти од Сити Мол на едно место!

Традиционално и оваа година, Скопје Сити Мол го организира големиот и единствен Late Night Shopping кој ќе се одржува викендов…

За пријателите, за дружбите…за нас!Музика и филм

За пријателите, за дружбите…за нас!

Скопско, како водечки пивски бренд во Македонија, уште од своите почетоци верува дека она што е најважно во животот е…

Почетна ИГРАЈ И ОДИ НА ФИНАЛЕ! 3×3 БАСКЕТ ТУРНИР Адресар Блог Понуди Gift Card  СКОПЈЕ СИТИ МОЛ И КОРЕА АУТО ТРЕЈД ВЕ НОСАТ НА ФИНАЛЕТО НА FIFA WORLD CUP 2018 RUSSIA!ПРЕС

Почетна ИГРАЈ И ОДИ НА ФИНАЛЕ! 3×3 БАСКЕТ ТУРНИР Адресар Блог Понуди Gift Card СКОПЈЕ СИТИ МОЛ И КОРЕА АУТО ТРЕЈД ВЕ НОСАТ НА ФИНАЛЕТО НА FIFA WORLD CUP 2018 RUSSIA!

Сите фудбалски фанови со нетрпение го очекуваат најголемиот спортски настан и ги бројат деновите до почетокот на FIFA светското првенство…

Греми наградените Inner Circle на адреналинскиот фестивал When In Krusevo!Настани
29.06 - 01.07.18

Греми наградените Inner Circle на адреналинскиот фестивал When In Krusevo!

Втора година по ред љубителите на планинските адреналински спортови и рекреативците ќе можат да уживаат во убавините на Крушевските предели.…

(Cyrillic) заедно со (Iwayo) и (Dina) со нова соработка “Right Here”Музика и филм

(Cyrillic) заедно со (Iwayo) и (Dina) со нова соработка “Right Here”

После успешната соработка на “Feel Like” која што е издадена на CDeep Music и беше одлично прифатена како од македонската…

Голем спортски хепенинг – „3х3“ баскет турнир и многу забава на едно местоПРЕС

Голем спортски хепенинг – „3х3“ баскет турнир и многу забава на едно место

Дали сте спремни за баскет 3х3 на отворено и тоа на катната гаража во Скопје Сити Мол со поглед кон…

„Горско пиво“ со збогатен вкус и во ново пакувањеПРЕС

„Горско пиво“ со збогатен вкус и во ново пакување

15 години од појавувањето на пивскиот бренд на македонскиот пазар Под мотото „Твое пиво, твој начин“, „Пивара Скопје“ официјално го…

Денови на финансиска писменост од 11 до 13 мајНастани

Денови на финансиска писменост од 11 до 13 мај

Оваа година почнувајќи од 11 мај (петок), Skopje City Mall во соработка со Координативното тело на регулаторните институции за финансиска…