Ги покажа задникот и нозете

Северина со провокативни фотографии ја најави новата песна

Северина во понеделник точно на пладне на својот Facebook профил ќе ја објави својата нова песна „Хазардер“ и спот во…

Видео

Кој ќе ја превземе Narcos незаконски ќе има работа со картелот Кали

Дури и за 9,99 $ месечно како Netflix трошоци, луѓето продолжуваат да користат торентот. Една од најмногу преземените серии овој…

Со нетрпение го очекуваме..

Fifty Shades Freed доаѓа на Денот на вљубените!

Студиото Universal го објави првиот тизер за филмот „Fifty Shades Freed“, што ќе биде третиот и последен дел од славната…

Заслужено

Филмот „It“ сруши два рекорда

Филмската адаптација на романот на Стивен Кинг „It” ја донесе студијата на Ворнер Брос и приходи од 117,2 милиони долари…

Нас ни се допаѓа, а Вам?

Уживајте во новата балада на Сем Смит, „Too Good at Goodbyes“

Шармантниот Сем Смит се враќа на музичката сцена со емотивна балада. Песната „Too Good at Goodbyes“ е првото музичко дело…

Преубава!

Џенифер Лоренс блесна во импресивен фустан од Versace

Очигледно убавите комплименти го исполнуваат егото на актерката Џенифер Лоренс па премиерата на филмот „Mother! “ на Филмскиот фестивал во…

Преубава

Уживајте во новата песна од Џорџ Мајкл која излезе 9 месеци по неговата смрт

На 25 декември, минатата година музичката индустрија имаше огромна загуба и тоа не било кој, туку на Џорџ Мајкл. Токму…

Едвај чекаме..

Дали “Bad Boys 3” доаѓаат на малите екрани до крај на 2017?

Култните акциони филмови “Bad Boys” кои сите ги гледаме по неколку пати може да имаат и своја трета франшиза, овојпат…

Интересна комбинација!

Манекенката Кара Делевињ и Орландо Блум заедно во нова серија

По својата успешност во светот на модата сега Кара Делевињ зачекори во филмскиот свет, а наскоро ќе ја гледаме и…

Серија

Погледнете го трејлерот за новата серија На Терапија

Никола Ристановски како д-р Терзиев, Јелена Јованова во улогата на Милена, Висар Вишка во улогата на Гент и Драгана Костадиновска…