Најубави модели со линии!Мода и убавина

Најубави модели со линии!

Дали има нешто поинтересно од добар модел со линии? Покрај тоа што на вашиот стил му даваат изглед на радост,…

Иконси отпечаток кој од срце сакаме го сакаме!Мода и убавина
го сакаме дезенот Виши

Иконси отпечаток кој од срце сакаме го сакаме!

(Преземено од www.divianarts.com ) Исто како и божествената Б.Б. и ние го сакаме дезенот Виши … Меѓу отпечатоците кои веднаш нè потсетуваат…

Патики задолжителен дел од пролетниот стил!Мода и убавина
Добри нели?

Патики задолжителен дел од пролетниот стил!

Во последните неколку години, патиките станаа наш избор за работа, излегување и ние со задоволство ги избираме секогаш кога ќе…

Моника Белучи е новото лице на КартиеМода и убавина
ПРЕУБАВА Е!

Моника Белучи е новото лице на Картие

Актерката Моника Белучи повторно се појави во новата рекламна кампања на брендот Картие. Картие е легендарен бренд кој произведува накит,…

Рики Мартин има нов имиџМода и убавина
ИНТЕРЕСНА ПРОМЕНА

Рики Мартин има нов имиџ

Рики Мартин има нов имиџ. Познатиот пејач често на својот инстаграм профил објавува слики од својот секојдневен живот. Овојпат тој…

Бела Хадид е новото заштитно лице на Мајкл КорсМода и убавина
КАКО И СЕКОГАШ, ПРЕКРАСНА

Бела Хадид е новото заштитно лице на Мајкл Корс

Бела Хадид повторно е новото заштитно лице на Мајкл Корс. Во н0вата кампања Бела го истражува Њујорк во модни парчиња од…

Хајди Клум дива на Модната недела во БерлинМода и убавина
ПРЕКРАСНА

Хајди Клум дива на Модната недела во Берлин

Хајди Клум се појави на Модната недела во Берлин како главна гостинка. Таа блескаше во бел модерен костим со складна…

Ирина Тошева ја претстави новата екслузивна модна соработка со Моки и Ресорт МавровоМода и убавина

Ирина Тошева ја претстави новата екслузивна модна соработка со Моки и Ресорт Маврово

Со топла и идилична фотографска приказна дизајнерката Ирина Тошева ја претстави новата екслузивна модна соработка со Моки и Ресорт Маврово.…

Моника Белучи е модна диваМода и убавина
ПРЕУБАВА Е!

Моника Белучи е модна дива

Последната соработка на Моника Белучи е за „Sorbet“. Во најновиот едиторијал за списанието, 56-годишната филмска ѕвезда мами воздишки во прекрасни…

Алесандра Амбросио секси и на плажаМода и убавина

Алесандра Амбросио секси и на плажа

Топ моделoт е на заслужен одмор во родниот Бразил. Се чини дека може да се снима серија за гардеробата на…