ДНЕВЕН ХОРОСКОП 17.04.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 17.04.2019

ОВЕН Пред вас е многу забрзан ден исполнет со многу обврски, движење, средби и комуникации. Сепак ништо од ова нема…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 16.04.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 16.04.2019

ОВЕН Денес тешко ќе можете да ја избегнете нервозата. Ако не се одрази во работата, тогаш ќе се одрази на…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 15.04.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 15.04.2019

ОВЕН Вашиот успех може да се толкува на различни начини. Бидете мудри важно е да го насочите успехот кон заеднички…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 12.04.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 12.04.2019

ОВЕН Транзитот на месечината преку знакот Бик во опозиција со Марс во вашиот знак за Вас значи можност да се…

Во овој хороскопски знак се раѓаат највештите манипулаториХороскоп
дали се согласувате?!

Во овој хороскопски знак се раѓаат највештите манипулатори

Тешко е да одолеете на нивниот шарм, а тоа е токму она што го посакуваат, па луѓето родени во знакот…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 11.04.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 11.04.2019

ОВЕН Прашањата на срцето ќе ви станат јасни. Знаете што треба да превземете за да расќистите некоја ситуација или нешто…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 10.04.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 10.04.2019

ОВЕН Можете да бидете опседнати со наоѓање на вистинската цел во животот. Иако можеби не сакате да го признаете тоа,…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 09.04.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 09.04.2019

ОВЕН Ниту односот со деловните соработници ниту односот со шефовите денес ќе биде лесен. По извесно е дека ќе се…

Дневен хороскоп за 8.4.2019 годинаХороскоп
убав ден!

Дневен хороскоп за 8.4.2019 година

Дневен хороскоп за понеделник , 8 април 2019 година. Овен 21.3-20.4.   Љубов Кулминацијата на поврзаноста со пријателите ќе ви…

Овие три хороскопски знаци најдобро се бакнуваатХороскоп
Секој има свој омилен начин на бакнување

Овие три хороскопски знаци најдобро се бакнуваат

Додека некои сакаат слатки бакнежи, други повеќе сакаат страствен француски бакнеж, а астролозите тврдат дека некои хороскопски знаци со своите…