ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 13.07.2018Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 13.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Саканата личност искрено сака да ви удоволи, покажете и дека имате доволно доверба во заедничкиот договор. РАБОТА: Нечија приказна ви…

Дневен хороскоп за 12.07.2018Хороскоп

Дневен хороскоп за 12.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Се наоѓате под притисок, морате да почитувате нечија волја или барања. Ве иритира однесувањето на партнерот. РАБОТА: Продолжената расправија илустрира…

Хороскоп за денес | 11.07.2018Хороскоп

Хороскоп за денес | 11.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Партнерот се обидува да ви помогне или да ве расположи. Меѓутоа, вие реагирате на спротивен начин. РАБОТА: Почнувате со погрешни…

Дневен хороскоп за 10 ЈулиХороскоп

Дневен хороскоп за 10 Јули

ОВЕН ЉУБОВ: Нема причина наивно да верувате во нечии ветувања или во ласкави комплименти кои ги добивате. Големиот емотивен занос знае…

Дневен хороскоп за 9.07.2018!Хороскоп

Дневен хороскоп за 9.07.2018!

ОВЕН ЉУБОВ: Нема потреба да давате избрзани ватувања, партнерот внимателно го анализира вашето однесување. Прифатете искрен разговор. РАБОТА: Имате впечаток дека од…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 04.07.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 04.07.2018

ОВЕН Денес ќе бидете окупирани од љубовта. Ќе ви се случи една фатална средба и ќе се заљубите во истата…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 03.07.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 03.07.2018

ОВЕН Денес ќе морате брзо да реагирате и да донесете одлука која нема да биде едноставна. Досега се двоумевте што…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 01.07.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 01.07.2018

Овен Моменталната ситуација е без поголеми промени во однос на претходните денови. Односите на работното место се напнати. Обрнете опголемо…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 30.06.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 30.06.2018

Овен На работа и понатаму добро ќе ви оди. И не само добро, ќе ги зголемите контактите и повеќе ќе…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 29.06.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 29.06.2018

Овен Правите се’ за да ги нагласите своите естетски вредности. Многумина од вас што се занимаваат со уметност ќе успеат…