ДНЕВЕН ХОРОСКОП 04.10.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 04.10.2018

ОВЕН Чувствувате голема желба да направите некои значајни промени и можно е денес да се насочите кон своите емотивни или…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 03.10.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 03.10.2018

ОВЕН Денес тешко ќе можете да ја избегнете нервозата. Ако не се одрази во работата, тогаш ќе се одрази на…

Што ги чека во октомври Раковите, Лавовите и Девиците?!Хороскоп
Лавчињата овој месец ќе мора да ги стегнат своите заби и да почекаат…

Што ги чека во октомври Раковите, Лавовите и Девиците?!

Октомври ќе биде позитивен месец за Ракчињата, особено после 10-ти октомври кога ќе почнат да се отвораат нови врати и…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 01.10.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 01.10.2018

ОВЕН Некои напнати моменти на деловното поле сте ги оставиле зад себе, но сеуште чувствувате нервоза и стрес бидејќи количината…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 30.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 30.09.2018

ОВЕН Прашањата на срцето ќе ви станат јасни. Знаете што треба да превземете за да расќистите некоја ситуација или нешто…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 29.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 29.09.2018

ОВЕН Не ви се допаѓа нечиј изглед или новите услови што ви ги поставуваат вашите соработници. За среќа, брзо ќе…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 28.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 28.09.2018

ОВЕН Не сте сигурни на кој начин да ги разберете информациите кои доаѓаат до вас. Можни се недоразбирања, но и…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 25.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 25.09.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Непотребно инсистирате на лично докажување пред саканата личност. За промена, покажете повеќе суптилност и нежност во блиските средби. РАБОТА: Доколку…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 24.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 24.09.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Посветете внимание на личноста која позитивно влијае на вашето расположение. Емотивната средба ви носи двострано задоволство. РАБОТА: Постојат изненадни околности…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 22.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 22.09.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Нема причина наивно да верувате во нечии ветувања или во ласкави комплименти кои ги добивате. Големиот емотивен занос знае…