Претворете се во дизни принцеза ова летоФото Стории

Претворете се во дизни принцеза ова лето

Enchanted Bikinis, дизајнираше костум за капење како би ги оживеал убавиците од цртаните филмови. Одберете омилен костум за капење и…

Погледнете го домот на Елен ДеЏенерес кој се продава за 45 милиони долариФото Стории

Погледнете го домот на Елен ДеЏенерес кој се продава за 45 милиони долари

Славната водителка Елен одлучи да го продаде својот дом во Санта Барбара. Домот во кој што живееше со својата сопруга Порша…