Памела Андерсон и денес сексипилна како и пред три деценииФото Стории

Памела Андерсон и денес сексипилна како и пред три децении

Ѕвездата од Чувари на плажата на 49 години реши да се соблече и да покаже дека и на прагот на…

Како денес изгледаат некогашните тин бунтовници?Фото Стории

Како денес изгледаат некогашните тин бунтовници?

Сигурно сите ги паметиме тинејџерските денови –  некои тој период го поминаа без преголеми драми, но за некои тој перидо…

Запознајте ги двојниците на познатитеФото Стории

Запознајте ги двојниците на познатите

Барак Обама, Бритни Спирс, Владимир Путин се само неколку од ѕвездите кои имаат двојници низ светот. Иако некој доколку би…

Ќерките на Џеј Ло и Алекс Родригез веќе се најдобри другаркиФото Стории

Ќерките на Џеј Ло и Алекс Родригез веќе се најдобри другарки

Врската на Џеј Ло и Алекс Родригез стана доста сериозна. Парот неодамна беше заедно на одмор во Доминиканската Република, заедно…

7 луѓе кои го оперираа лицето за да личат на Ким КардашијанФото Стории

7 луѓе кои го оперираа лицето за да личат на Ким Кардашијан

Дали тоа би се допаднало или не, Ким ги постави новите стандарди кога е во прашање убавината, а самите пластични…

Еве како изгледа кога децата си ги чуваат татковцитеФото Стории

Еве како изгледа кога децата си ги чуваат татковците

Мажите никогаш стварно не стануваат поголеми со текот на времето, само стануваат големи момци кој одат на работа, заработуваат пари,…

Како денес изгледа девојката на која момчето и го изгоре лицетоФото Стории

Како денес изгледа девојката на која момчето и го изгоре лицето

Но сигурно ви е позната приказната за Кејти Пајпер, маникенката која кариерата во подем и се запре таа вечер кога…

Познати кои со гордост си ги носат своите лузниФото Стории

Познати кои со гордост си ги носат своите лузни

И иако фотошопираните слики на познатите на кој се смеат ни кажуваат поинаку овие познати ѕвезди своите несовршености со гордост…

Кој позира подобро?Фото Стории

Кој позира подобро?

Доколку сакате на секоја фотографија да изгледате фантастично, важно е да најдете идеална поза која ќе ги истакне сите ваши…

Не толку познати браќа и сестри на познатите кои се еднакво згодниФото Стории

Не толку познати браќа и сестри на познатите кои се еднакво згодни

Се наследни. Пример за тоа се и познатите ѕвезди кои се во роднинска врска, а заедно можеме да ги видиме…