Адријана Лима со новото момче Метин Хара на одмор во ТурцијаФото Стории
Ќе биде интересно лето

Адријана Лима со новото момче Метин Хара на одмор во Турција

Убавата Адријана Лима по нејзиниот семеен одмор во Будва, ужива во вилата за одмор во Турција, заедно со новото момче турскиот писател…

Совршени тетоважи за секој хороскоспки знакФото Стории
Занимливости

Совршени тетоважи за секој хороскоспки знак

Тетоважите се нешто што на телото ќе го носите засекогаш, така да треба добро да размислите што тие навистина претставуваат…

Еве кои автомобили ѕвездите сакаат да ги возатФото Стории
Урбан живот

Еве кои автомобили ѕвездите сакаат да ги возат

Ѕвездите обожаваат скапи работи кои радо ги покажуваат во јавност. До сега многу пати го покажаа тоа, но тоа што…

Ѕвезди кои си го сменија физичкиот изглед за улогиФото Стории
Секси

Ѕвезди кои си го сменија физичкиот изглед за улоги

Кој не сака да погледне филм во кој актерите се физички спремни, со неверојатни мускули, и ја покажуваат својата сила…

Во сериите и филмовите глумеа браќа и сестри, а во вистиснкиот живот беа паровиФото Стории
Парови

Во сериите и филмовите глумеа браќа и сестри, а во вистиснкиот живот беа парови

Иако во сериите и филмовите глумеа браќа и сестри, во вистинскиот живот беа и повеќе од колеги и пријатели. Не…

Клаудија Џордан со минијатурни купаќиФото Стории
Секси

Клаудија Џордан со минијатурни купаќи

Додека се бањала во водата, Клаудија Џордан во купаќи приредила вистинско шоу за паметење. Манекенкада Клаудиј, позната по учествата во…

Првите промо фотографии од јунаците од серијата The Assassination of Gianni VersaceФото Стории
Серија

Првите промо фотографии од јунаците од серијата The Assassination of Gianni Versace

Фановите со нетрпение ја очекуваат премиерата на втората сезона на American Crime Story, која ќе ја раскажува приказната за убиството…

Војвотката Кетрин преубава во розово со семејството за роденденот на кралицатаФото Стории

Војвотката Кетрин преубава во розово со семејството за роденденот на кралицата

Британското кралско семејство од балконот на својот дом, Бакингемската палата ја набљудуваше прославата по повод роденденот на кралицата Елизабета. Војвотката…

Провокативна слика на Ирина Шајк која го стресе интернетотФото Стории
Совршена е од секој агол

Провокативна слика на Ирина Шајк која го стресе интернетот

Kако руската манекенка Ирина Шајк изгледа непосредно по нејзиното породување ? Имено таа и нејзиниот партнер, холивудскиот актер Бредли Купер, неодамна…

Еве како еден татко ги исмеа фотографиите на својата ќеркаФото Стории
Смешно

Еве како еден татко ги исмеа фотографиите на својата ќерка

Кога Кендел Диварсо победи на школското натправарување оваа година, како награда доби патување во Грин Вали спа центарот во Лас…