Ѕвездите на овогодинешните ЕМИ наградиФото Стории
Одземаат здив

Ѕвездите на овогодинешните ЕМИ награди

Вчера е одржано 69 доделување на ЕМИ наградите во Лос Анџелес. На црвениот тепих прошетаа многу ѕвезди во фустани за…

Ана Ивановиќ на удар на негативни коментари поради најновите фотографииФото Стории
Да или Не?

Ана Ивановиќ на удар на негативни коментари поради најновите фотографии

Сите ќе се согласите дека Ана Ивановиќ е една од поубавите Србинки. Поранешната тенисерка на целиот свет е позната по…

Џенифер Лопез заблеска на насловната на Paper магазинотФото Стории
Слики

Џенифер Лопез заблеска на насловната на Paper магазинот

Џенифер Лопез на Инстаграм ја објави насловната страна од специјалното Лас Вегас издание Пејпр магазин на која позира во уникатен…

11 ѕвезди кои се соблекоа за каверот на својот албумФото Стории
Специјал

11 ѕвезди кои се соблекоа за каверот на својот албум

Соблекувањето на облеката секогаш е ризичен потег. Голема е границата помеѓу она што е еротско и вулгарно, па такво нешто…

Анастасија објави слика од Цеца од младоста и покажа колку личи на неаФото Стории
Каква мајка, таква ќерка

Анастасија објави слика од Цеца од младоста и покажа колку личи на неа

Анастасија Ражнатовиќ вчера со гордост објави фотографија од мајка и Цеца Ражнатовиќ од младоста. Фотографијата е настаната во далечната 1991…

Погледнете ги овие фотографии кои се пародија на една фитнес блогеркаФото Стории
Смешно

Погледнете ги овие фотографии кои се пародија на една фитнес блогерка

Ненадејната популарност на девојката на ова момче, му помогна да се инспирира за серија на комични фотографии кои го воодушевиа…

Две пејачки во ист фустанФото Стории
На кого подобро и стои?

Две пејачки во ист фустан

Жолтиот фустан со цветови, кој е дел од пролетната колекција на модниот бренд Гучи, се допадна на многу пејачки низ…

Ана Николиќ ги сподели првите впечатоци за ќерката ТараФото Стории
Слатко

Ана Николиќ ги сподели првите впечатоци за ќерката Тара

Ана Николиќ минатата недела ја донесе на свет својата ќерка Тара, а таа и нејзиниот сопруг Раста сега со светот…

Николина Пишек со помош на фотошоп си го намали струкот, а си ја зголеми ракатаФото Стории
Бизарно

Николина Пишек со помош на фотошоп си го намали струкот, а си ја зголеми раката

Николина Пишек последна е во низата на ѕвездите кои не им одолеаа на магијата на фотошопот. Водителката моментално престојува во…

Едита Арадиновиќ жареше и палеше на белградскиот сплавФото Стории
Секси мачкица

Едита Арадиновиќ жареше и палеше на белградскиот сплав

Групата Министерки одржа настап на белградскиот сплав Порт во средата вечер. Но, сите очи беа вперени во Едита, која пленеше…