Еве кој не воодушеви, а кој не разочара на MTV EMA 2017Фото Стории
Доделување на награди

Еве кој не воодушеви, а кој не разочара на MTV EMA 2017

Вчера се одржаа популарните MTV EMA 2017. Познатите млади ѕвезди се собраа во Лондон каде што е одржано вистинско шоу.…

Саша Ковачевиќ доживеа сообраќајна несреќаФото Стории
Шоу бизнис и трач

Саша Ковачевиќ доживеа сообраќајна несреќа

Саша Ковачевиќ доживеа сообраќајна несреќа во Белград, додека беше позади воланот на неговото Порше, но неговите фанови немаат причина за…

Беа филмски ѕвезди, а денес ретко кој се сеќава на нивФото Стории
Филм

Беа филмски ѕвезди, а денес ретко кој се сеќава на нив

Во Холивуд секојдневно се појавуваат некој нови ѕвезди. Еден ден сте на врвот на светот, а веќе следниот ден сте…

12 фотографии од мајка и ќерка кои го топат срцетоФото Стории
Слатко

12 фотографии од мајка и ќерка кои го топат срцето

Односот помеѓу мајка и ќерка е посебен и поинаков, исполнет со топлина, обликуван со емоции и вредности кој не можат…

Дамите на доделувањето на наградите на Ел Жените во ХоливудФото Стории
Награди

Дамите на доделувањето на наградите на Ел Жените во Холивуд

Магазинот Ел одржа традиционално доделување на наградите Жените во Холивуд, каде се појавија некој од најголемите ѕвезди на денешницата, како…

Ви ги претставуваме 10-те најголеми злобници во ХоливудФото Стории
Злобници

Ви ги претставуваме 10-те најголеми злобници во Холивуд

Лошите девојки не е само името на хит филмот, туку тие навистина постојат и тоа секаде околу нас. И никој…

Не им е лесно – Еве како децата ги поминуваат венчавкитеФото Стории
Интересно

Не им е лесно – Еве како децата ги поминуваат венчавките

Да бидеме искрени – венчавките можат да бидат многу исцрпувачки! Сигурно и вас ви се случило после неколку часа на…

Погледнете го станот на Кети Пери кој се продава за 9.5 милиони долариФото Стории
Занимливости

Погледнете го станот на Кети Пери кој се продава за 9.5 милиони долари

Холивудскиот дом на Кети Пери, сместен во лускузната населба Outpost Estates, од денес се продава за 9.5 милиони долари. Големиот имот се…

Британците полудеа поради полуголата актерка на националната телевизијаФото Стории
Шокантно

Британците полудеа поради полуголата актерка на националната телевизија

Аманда Холден, актерка и една од членовите на жирито на емисијата Британија има талент, ги шокираше гледачите со својот изглед.…

Сеинт Вест со нова фризураФото Стории
Слатко

Сеинт Вест со нова фризура

Ким Кардашијан и Кање Вест се обидуваат да поминат повеќе време со Норт и Сеинт пред третото бебе да дојде…