Candyman бара нови пет девојки

Candyman бара нови пет девојки

Тутунскиот богаташ Траверс Бајнон бара пет нови девојки кои ќе се приклучат на малото неговото семејство во луксузна вила на Златниот брег на Австралија.

„Брзо ќе се навикнете на третман каков Кендимен пружа, како што се дизајнирани парчиња облека и накит, спиење во луксузни хотели по целиот свет, фини вечери и приватни журки. Девојките кои успеат и се придружат на неговото семејство ќе мораат да ку готват ручек, да го испраќаат на работа, учествуваат во семејни вечери и опуштаат покрај базенот.“ – стои во огласот.

Од девојките се очекува да одржуваат тен, совршен маникир и педикир, како и секогаш да имаат средена коса и нашминкано лице.

„Спалната соба се состои од три големи кревети кои Траверс ги дели со своите девојки секоја вечер. И вашата врска ќе биде како и секоја друга врска”, продолжува во огласот.

Candyman во моментов живее со неговата сопруга Теса и две постојани девојки Ниш и Кристал, а за време на викендот има секс со 30, така што овие пет нема да им пречи премногу.

Our Mission #FREECHOICE

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on