Бурак Озчивит го откри полот на бебето

Бурак Озчивит го откри полот на бебето

Турскиот актер Бурак Озчивит или кај нас моментало попознат како Бали Бег од турската серија „Величестевниот“  во месец април ќе стане татко за првпат.

Тој во интервју за магазинот „Hello“, открива дека со сопругата Фахрие се пресреќни за новата животна улога која им претстои.

Актерката речиси е кон средината на бременоста, а сега среќниот иден тато на јавноста и откри дека ќе добијат машко бебе.

Тие од корен ги промениле животните навики и едвај чекаат кога во нивниот дом ќе пристигне синчето.

-Среќни сме и возбудени, тоа е чувство кое не може да се опише, вели атрактивниот турски актер.