Бруна Маркезини со длабок шлиц на црвениот тепих

Бруна Маркезини со длабок шлиц на црвениот тепих

Бруна Маркезини, девојката на Нејмар, привлече големо внимание на црвениот тепих на премиерното прикажување на „The Sisters Brothers“ во Венеција.

23-годишната актерка пристигна на филмскиот фестивал во креација во шампањ нијанса од Ралф и Русо и натера многу фоторепортери да ги насочат своите објективи кон неа. Бруна носеше луксузен часовник украсен со 110 рачно поставени дијаманти.