Брижит Макрон во елегантно издание

Брижит Макрон во елегантно издание

Емануел и Брижит Макрон во елегантно издание ги пречекаа кинескиот претседател Си Ѓинпинг и неговата сопруга Пенг Лијуан во Елисејската палата во Париз.

За свечената вечера, 65-годишната Прва дама на Франција изгледаше гламурозно во долг црвен фустан покрај својот 41-годишен сопруг.